Dešimtoji Dainų šventės žygio per Lietuvą stotelė – Mažeikiai

Naujienos: Savivalda , 2024-04-15 09:20
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.

balandžio 14 d., Dainų šventės žygis per Lietuvą stabtelėjo Mažeikiuose, suburdamas gausų būrį žiūrovų ir Lietuvos dainų šventės „Kad giria žaliuotų“ dalyvių ne tik iš Mažeikių, bet ir aplinkinių rajonų.

Susirinkusiuosius sveikino ir gražios šventės bei sėkmingų pasirodymų linkėjo Mažeikių rajono savivaldybės merė Rūta Matulaitienė, jubiliejinės 100-mečio dainų šventės vadovas, Lietuvos nacionalinio kultūros centro direktorius Saulius Liausa.

Mažeikių Šv. Pranciškaus Asyžiečio aikštėje pasirodė kolektyvai iš Mažeikių, Telšių, Skuodo, Akmenės, Joniškio, Tauragės rajonų. Folkloro ansambliai, chorai, šokėjai, kapelos ir orkestras atliko Dainų šventės repertuaro kūrinius.

Skambėjo pasakojimas apie Dainų šventės tradicijas Mažeikiuose, vyko simbolinė inkilų instaliacija, kviečianti veikti, kad giria ne tik žaliuotų, bet ir čiulbėtų.

Renginį vedė laidų vedėjas Richardas Jonaitis.

Lietuvos dainų šventėje „Kad giria žaliuotų“ Mažeikių rajonui atstovaus 21 kolektyvas, per 600 dalyvių.

Žygio simbolis – inkilas – perduotas Tauragės rajonui, kuriame, balandžio 20 d., aplankęs 11 savivaldybių, finišuos Dainų šventės žygis per Lietuvą.


Ryšių su visuomene skyrius
šaltinis: https://mazeikiai.lt/naujienos/desimtoji-dainu-sventes-zygio-per-lietuva-stotele-mazeikiai


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN