Vilkyškių bibliotekoje skambėjo vaikams skirtos eilės (Pagėgiai)

Naujienos: Švietimas , 2024-04-02 21:16
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Pagėgių m.

Pasitinkant Tarptautinę vaikų knygos dieną, 2024 m. kovo 27 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Vilkyškių filialas organizavo literatūrinį-muzikinį vidudienį ,,Eiliuotų istorijų gimimas“ pradinių klasių mokiniams su poetu Jonu Jakštaičiu-Šapeliu (Tauragė).

Į susitikimą su mylimu vaikų rašytoju, poetu tauragiškiu Jonu Jakštaičiu-Šapeliu sugužėjo gausus būrys jaunųjų skaitytojų. Renginyje dalyvavo Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos 2, 3 bei 4 klasės mokiniai su mokytojomis Jūrate Lalaite, Jūrate Kriaučiūniene ir Egidija Jurkšaitiene.

Renginys prasidėjo ketvirtokų dūdelėmis atliekamu muzikiniu kūriniu.
Vaikų poetas Jonas Jakštaitis-Šapelis pasakojo apie save ir savo kūrybinį kelią, prisiminė kūrybinių ieškojimų pradžią bei skaitė savo kūrybos eilėraščius. Kiek vėliau, poetas į renginio programą įtraukė visus dalyvius, prašydamas iš įvairių jo autorinės poezijos knygų išsirinkti labiausiai patikusias eiles ir garsiai jas perskaityti susirinkusiai auditorijai. Rašytojas mielai ir išsamiai atsakinėjo į vaikų užduotus klausimus. Renginio metu visus džiugino ne tik ketvirtokai: antrokai susirinkusiuosius žavėjo atlikdami skambią lietuvių liaudies dainą, o trečiokas Eimantas – deklamuodamas eiles. Aplankyta bibliotekoje eksponuojama su poeto Jono Jakštaičio-Šapelio kūryba supažindinanti literatūrinė paroda ,,Ką pasakoja margi eilėraštukai?“, kuri čia veiks iki balandžio mėnesio galo.

Viso renginio metu liejosi linksmos eilės, netrūko puikios nuotaikos, vaikiško sąmojo bei gerų emocijų. Vilkyškių bibliotekos bibliotekininkė Laima Norbutienė nuoširdžiai dėkoja visiems už dalyvavimą renginyje.


Daugiau skaityti: https://pagegiusvb.lt/naujienos-naujienos/vilkyskiu-bibliotekoje-skambejo-vaikams-skirtos-eiles/


Laima Norbutienė,
Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos
Vilkyškių filialo bibliotekininkė

Nuotraukų autorius – Mantas Iljinovas


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN