Šilutėje - Šiupinio vakaras (2024-02-12)

Naujienos: Renginiai , 2024-01-23 18:55
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šilutės r.

Šiupinio šventė - Užgavėnių proga lietuvininkų rengiamas pobūvis, kurio metu ragaujama šiupinio košė, vyksta meninė programa (dainos, šokiai). Pirmą kartą ji surengta 1927 m. ,,Klaipėdos lietuvių moterų draugijos" iniciatyva Bumbulienės svetainėje. Nuo to laiko ,,Šiupinys" rengtas kasmet. Remdamiesi šiomis istorinėmis akimirkomis, tęsiame tradiciją.Vasario 12 d. 17 val. kviečiame į ,,Šiupinio vakarą Šilutėje". Programoje Jūsų lauks: Šilutės kamerinio dramos teatro spektaklis ,,Pietūs vienam“ (vaidina A. Rimkevičiūtė ir V. Paldauskas); šokiai su folkloro ansambliu ,,Verdainė“ (vad. R. Jokubaitytė) ir kapela ,,Vėtrungė“ (vad. R. Kairys); Editos Nurmi mieliniai blynai; smagi loterija; skaniausi lietuvininkų valgiai: tradicinis šiupinys ir kafija.Įėjimas į renginį nuo 16 metų.

Būtina išankstinė registracija tel. 8 655 51548.

Vieta: DKC ,,Eglutė“ (Katalikų Bažnyčios g. 3, Šilutė).

Kaina 5,- Eur.

Rėmėjai: Šilutės Hugo Šojaus muziejus, „Šarūno reklama“, Šilutės Šv. Kryžiaus parapija, kepyklėlė „Katu Katu“, knygynas „Vaga“.


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN