Plungiškei - brozinis turnyras Švedijoje

Naujienos: Sportas , 2019-05-29 17:52
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Plungės r.

2019 m. gegužės 24-26 dienomis Švedijos sostinėje Stokholme vyko tarptautinis turnyras "Lampe Challenge". Turnyras vyko 15 kartą, jame buvo sužaista 250 varžybų penkiolikoje skirtingų salių.
Šiais metais kvietimą dalyvauti šiame turnyre gavo Plungės SRC merginų gim.2005 m. trenerė Edita Lapienė ir vaikinų gim. 2007 metų komandos, treneris Virgilijus Lapis. 
Merginos savo amžiaus pogrupyje užėmė 2 vietą, nugalėjusios Viby Basket 44-25 ir WB-Pantteri 45-50, tačiau teko pripažinti Jūrmalos komandos pranašumą 68-37.
Taigi dėl trečios vietos žaidė su kitame pogrupyje 2 vietą užėmusia Espoo Basket Team EBT ir nugalėjusios ją 44-49 užėmė 3 vietą .
Vaikinai A pogrupyje taip pat užėmė 2 vietą, nugalėjo Švedų komandą Hammarby Basket Green 27-39, Djursholm Indian 46-21, bet nusileido  BJBS Riga/DSN 52-29. Dėl trečiosios vietos susitiko su Malbas komanda ir nugalėję ją 57-30 pasipuošė bronzos medaliais, kurių nenusiėmė iki grįžimo namo...
Abiejų komandų žaidėjai grįžo laimingi, su naujom patirtim ir įspūdžiais. Stokholmas gražus miestas, o Frederika Bremergymnasiet gimnazija, kurioje gyveno vaikai, viena moderniausių ir gražiausiu Švedijoje , o kelionė keltu daugeliui paliks gerų ir nepatirtų pojūčių.
Ačiū tėveliams ir komandoms garsinančioms Plungės miesto vardą.


Plungės SRC informacija


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN