Palangos jaunimo apdovanojimų „Kopa 2023“ renginyje – nominacijos aktyviausiems

Naujienos: Gyvenimo būdas , 2023-12-30 15:18
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Palangos m.

Ketvirtadienį mieste vyko Palangos jaunimo apdovanojimų renginys „KOPA“, kurio metu įvertinti aktyviausi kurorto jaunuoliai ar dirbantieji su jaunimu.

Palangos jaunimo apdovanojimų renginys „KOPA“ pirmą kartą surengtas 2021 metais dabar jau buvusių Palangos senosios gimnazijos mokinių, tuometinių Lietuvos moksleivių sąjungos Palangos skyriaus nariu iniciatyva. Jau antrus metus apdovanojimus organizuoja Palangos jaunimo reikalų tarybos komanda.

Šiais metais jau trečią kartą organizuojamų apdovanojimų pagrindinis tikslas liko toks pat - skatinti Palangos jaunimą užsiimti pilietiška, kūrybiška veikla, sportuoti, siekti mokslo ir žinių pasiekimų, nebijoti išsiskirti ir dalyvauti. „Kartą metuose norime pastebėti, įvertinti ir viešai padėkoti jauniems žmonėms, kurie labiausiai savo veikla mus įkvepia ir garsina Palangos miesto vardą ar prisideda prie geresnio gyvenimo mūsų mieste“, - sakė Palangos miesto savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Laura Janušienė.

L Janušienė atkreipė dėmesį, kad Jaunimo apdovanojimai KOPA 2023 šiais metais itin aktyviai į jaunimo apdovanojimus įtraukė visą Palangos bendruomenę - buvo pateiktos net 146 anketos su siūlomais kandidatais ir pasiūlytas rekordinis jų skaičius. Iš jų Palangos jaunimo reikalų tarybos nariai turėjo atrinkti po 3 kandidatus kiekvienai nominacijai, kurie, palangiškių nuomone, daugiausiai verti būti apdovanoti už 2023 metais vykdytas veiklas. „Taip pat pasiektas ir rekordinis balsavusiųjų skaičius - per pirmą balsavimo dieną buvo surinkta daugiau kaip 500 balsų, balsavimo metu savo nuomonę išsakė beveik 1000 bendruomenės narių“, – džiaugėsi L Janušienė.

Renginio metu paskelbti šie nominantai:

NOMINACIJOS METŲ INTELEKTAS, skiriamos už aukštus pasiekimus mokslo srityje ir Palangos vardo garsinimą, laimėtojas – Jokūbas Gudaitis.

NOMINACIJOS METŲ JAUNIMO RAMSTIS, skirtos už pagalbą ir atsidavimą jaunimui, jaunam žmogui skirtą laiką, laimėtojas – Augustinas Užkuratas.

NOMINACIJOS METŲ SPORTINIMKAS, skirtos už aukštus sportinius pasiekimus ir Palangos vardo garsinimą, laimėtoja – Palangos sporto centro mergaičių tinklinio komanda.

NOMINACIJOS METŲ EKSTREMALAS, skirtos už ekstremalaus sporto puoselėjimą ir populiarinimą, laimėtojas Arnas Sausaitis.

NOMINACIJOS METŲ KŪRYBIŠKA SIELA, skirtos už kūrybiškumą, aukštus pasiekimus meno srityje ir Palangos vardo garsinimą, laimėtoja Julija Kilijonaitė.

NOMINACIJOS METŲ ATLIKĖJAS, skirtos už aktyvią muzikinę veiklą ir Palangos miesto vardo garsinimą, laimėtojas – Braziliškų būgnų orkestras.

NOMINACIJOS METŲ JAUNASIS VERSLININKAS, skirtos už iniciatyvumą ir jaunimo verslumo skatinimą, laimėtojas – Motiejus Skalandžiūnas.

NOMINACIJOS METŲ ATSIDAVIMAS, skirtos už aktyvią ir kryptingą veiklą įgyvendinant jaunimo politiką Palangoje, laimėtoja – Gabija Stankevičiūtė.

NOMINACIJOS METŲ JAUNIMO INICIATYVA, skirtos už iniciatyvią veiklą ir įgyvendinamus projektus, laimėtoja – stovykla „Sniego gniūžtė“.


šaltinis: https://palanga.lt/naujienos/palangos-jaunimo-apdovanojimu-kopa-2023-renginyje-nominacijos-aktyviausiems/11344


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN