Įvyko padėkos vakaras, skirtas Pamario krašto verslininkams (Šilutė)

Naujienos: Verslas , 2023-12-15 14:06
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šilutės r.

Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, vicemerai Tomas Budrikis ir Daiva Žebelienė gruodžio 14-ąją sukvietė Pamario krašto verslininkus, statybos, transporto, maitinimo, prekybos ir maisto gaminimo paslaugas teikiančių įmonių vadovus, ūkininkus, turizmo sektoriaus atstovus į Padėkos vakarą.

Jo metu nuoširdžiausias ačiū ištartas beveik šimtui įmonių vadovų, kurie rūpinasi, kad Pamario krašto gyventojai turėtų darbo vietas, plėtotų verslą ir gamybą.

„Džiaugiuosi, kad įmonėms, esančioms Šilutės rajono savivaldybėje, sekasi. Jūs kuriate darbo vietas, vystote gamybą, puikiai reprezentuojate savivaldybę ir, žinoma, esate tie, kurie pritraukiate žmones likti gyventi Pamario krašte. Todėl šiuo ypatingu adventiniu laikotarpiu susiklostė graži tradicija ištarti jums ačiū už verslo kūrimą. Dėkojame, kad kasmet taip aktyviai dalyvaujate ir noriai bendradarbiaujate“, – susirinkusiuosius pasveikino meras V. Laurinaitis.

Šia tradicija pakviesti Šilutės krašto verslininkus ir padėkoti jiems už verslo vystymą pasidžiaugė ir Seimo narys Zigmantas Balčytis. Sveikinimo žodžius tarė Šilutės evangelikų liuteronų kunigas Remigijus Šemeklis.

Visiems verslo atstovams įteikti specialūs rankų darbo apdovanojimai „Ačiū už verslo vystymą“ bei Savivaldybės 2024 m. proginiai sieniniai kalendoriai.Komunikacijos skyrius
šaltinis: https://www.silute.lt/naujienos/ivyko-padekos-vakaras-skirtas-pamario-krasto-verslininkams/10849


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN