Mažeikiškis ugniagesys gelbėtojas – tarp stipriausiųjų pasaulyje

Naujienos: Asmenybės , 2023-10-25 23:08
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.

Mažeikių rajono savivaldybės merė Rūta Matulaitienė pasveikino Mažeikių objektinės priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 1-osios komandos ugniagesį gelbėtoją Roką Lindenį. Jis – vienas iš Lietuvos ugniagesių gelbėtojų rinktinės, XXXII Pasaulio stipriausiojo ugniagesio čempionate JAV iškovojusios aukso medalius, narių.

Lietuvos ugniagesiai gelbėtojai aukso medalius iškovojo komandinėje estafetėje. Joje, be R. Lindenio, dalyvavo Andrius Ašmontas, Lukas Leonavičius, Jaroslav Višnevski ir Romualdas Vilimas.

Pasaulio čempionate taip pat iškovotas auksas geriausios komandos kategorijoje (sumuojami geriausi asmeniniai laikai). Greičiausi ir stipriausi – L. Leonavičius, R. Lindenis, J. Višnevski, R. Vilimas ir A. Ašmontas.

Šis pasaulio čempionatas – penktasis, kuriame dalyvavo 10 Lietuvos atstovų.


Ryšių su visuomene skyrius
šaltinis: https://mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/ma%C5%BEeiki%C5%A1kis-ugniagesys-gelb%C4%97tojas-tarp-stipriausi%C5%B3j%C5%B3-pasaulyje/


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN