Spalio 14 d. įvyko ilgai lauktas parodos ,,Kelmės miestas – viena didelė galerija” pristatymas

Naujienos: Savivalda , 2023-10-17 20:36
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Kelmės r.

Spalio 14 d. įvyko ilgai lauktas parodos Kelmės miesto viešosiose erdvėse ,,Kelmės miestas – viena didelė galerija” pristatymas.

Dailininkams, sutikusiems savo kūriniais papuošti Kelmės miestą, ir rėmėjams, prisidėjusiems prie galerijos kūrimo, dėkojo idėjos autoriai ir pagrindiniai įgyvendintojai Andrius Seselskas ir Jurgita Seselskienė, Kelmės rajono savivaldybės meras Ildefonsas Petkevičius, Kelmės miesto seniūnas Romas Atkočaitis, kiti svečiai.

Kelmės miesto viešosiose erdvėse ekskursiją vedė idėjos autoriai Andrius Seselskas ir Jurgita Seselskienė, o savo kūrinius pristatė iš įvairių Lietuvos vietovių atvykę dailininkai – kūrinių autoriai.


šaltinis: https://www.kelme.lt/spalio-14-d-ivyko-ilgai-lauktas-parodos-kelmes-miestas-viena-didele-galerija-pristatymas/


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN