Atnaujintas stadionas – laukiama mėgstančiųjų sportuoti (Mažeikiai)

Naujienos: Savivalda , 2023-09-27 20:59
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.

Mažeikiuose baigtas atnaujinti „Ventos“ progimnazijos stadionas. Atnaujinimo darbams Švietimo, mokslo ir sporto ministerija skyrė per 200 tūkst. Eur, Mažeikių rajono savivaldybė prisidėjo ne mažiau kaip 20 proc.

Stadione atnaujinti bėgimo takai, išbraižytos linijos, pastatytos kamuolių gaudyklės, nauji futbolo vartai, įrengti rutulio stūmimo ir šuolio į tolį sektoriai, sutvarkyta stadiono veja. Taip pat pastatytos mini tribūnos (dvi po 18 vietų), palei stadioną įrengtas pėsčiųjų takas.

Darbus vykdė UAB „Eurosportas LT“.

Stadionas atviras ne tik progimnazijos moksleiviams, bet ir visai bendruomenei. Prašoma jame elgtis atsakingai, saugoti ir naudoti pagal paskirtį bendrą turtą.


Ryšių su visuomene skyrius
šaltinis: https://mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/atnaujintas-stadionas-laukiama-m%C4%97gstan%C4%8Di%C5%B3j%C5%B3-sportuoti/


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN