Pakruojo r., Degučiuose, užsuko į degalinę – bet ne degalų

Naujienos: Teisėtvarka , 2019-04-30 02:14
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Pakruojo r.

Šiaulių apskrities policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus pareigūnai balandžio viduryje sulaikė ir į areštinę uždarė 27 metų vyrą, gyvenamąją vietą deklaravusį Pakruojo rajone, tačiau pastaruoju metu gyvenusį Joniškyje, kuris buvo pamėgęs naktimis lankytis kaimo degalinėse, bet ne norėdamas įsigyti degalų, o prasimanyti pinigų.

Balandžio 14 -osios ankstų rytą į Pakruojo rajone, Degučiuose, esančią degalinę atėjusi darbuotoja išvydo išdaužtas stiklines laukujes duris, o degalinės viduje – besimėtantį akmenį.

Peržiūrėjus vaizdo kamerų įrašus, paaiškėjo ir visas nusikalstamos veikos scenarijus: apie 3 val. nakties automobiliu atvažiavęs vyras, nešinas akmeniu, prieina prie degalinės durų, akmeniu išdaužia stiklą ir, patekęs į vidų bei pagrobęs kasos aparato stalčių, pasišalina. Stalčiuje buvo 206 eurai.

Atlikus balandžio mėnesio nusikalstamų veikų analizę, paaiškėjo, kad analogiškos vagystės iš degalinių užfiksuotos Tauragės ir Joniškio rajonuose. Balandžio 3-iosios naktį, Joniškio rajone, Gataučių kaime, išdaužus degalinės lango stiklą, buvo irgi pavogtas kasos aparato stalčius su 203 eurais. Balandžio 9-ąją akmens pagalba buvo patekta į Tauragės rajone, Vaidatonių kaime, esančią degalinę. Po šio brutalaus vizito irgi pasigesta kasos aparato stalčiaus.

Degalinių vaizdo medžiagos Šiaulių apskrities policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus tyrėjams padėjo identifikuoti šiomis brutaliomis vagystėmis įtariamą asmenį. Paaiškėjo, kad tai – 27 metų už vagystes nuo pilnametystės jau daug kartų teistas Pakruojo rajono gyventojas, kuris sausį grįžo po paskutinės bausmės už padarytus nusikaltimus atlikimo. Laisvę atgavusio vyro poreikiai viršijo jo galimybes, tad jis vėl griebėsi savo amato. Dar prieš vojažą per degalines jis, įtariama, apšvarino savo motiną. Moteris pasigedo užrakintame automobilyje, rankinėje, buvusių 1000 eurų.

Dėl vagysčių sulaikytajam pareikšti įtarimai, teismas trims mėnesiams sankcionavo jo suėmimą. Šis sprendimas vyrui buvo nepriimtinas, todėl jis jį apskundė aukštesnės instancijos teismui. Taigi šis klausimas teisme bus nagrinėjamas dar kartą.


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN