Klaipėdoje pakrikštyti trys naujieji Jūrų uosto policijos laivai

Naujienos: Gyvenimo būdas , 2019-04-15 18:04
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Klaipėdos m.

Šiandien pašventinti trys naujieji Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato laivai, kuriais mariose bei Dangės upėje viešąją tvarką užtikrindami patruliuos Jūrų uosto policijos grupės pareigūnai. 2018 m. gruodį visi trys laivai – greituminis kateris „Vytis“, bei dvi motorinės valtys „Laisvė“ ir „Kopa“, patikėjimo teise perimti iš Lietuvos transporto saugos administracijos, jais pakeista jau daugiau nei 40 metų sulaukusi „Audra“- pastaroji prieš 15 metų buvo perimta iš Uosto direkcijos, tačiau kadangi šio laivo eksploatacija brangi, su ja ketinama atsisveikinti. Pasak Klaipėdos apskr. VPK viršininko Alfonso Motuzo „Tikrai džiaugiamės galimybe praplėsti savo laivų flotilę. Jūrų uosto policininkai patruliuos iki pat Būtingės terminalo. Laivybos sezono metu bus tikrinama ar laivavedžiai laikosi taisyklių, ar nesėda prie laivo vairo neblaivūs. Tvarka apskrityje turi būti užtikrinta ne tik sausumoje bet ir vandenyje.“

Laivus, kuriems vardus pasiūlė patys Klaipėdos apskr. VPK pareigūnai, palaimino ir saugių kelionių linkėjo policijos kapelionas Vilius Viktoravičius. Visuomenė su greituminiu policijos kateriu „Vyčiu“ galės susipažinti gegužės mėnesį vyksiančio laivų parado metu.


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN