Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotojo pėstininkų batalione pristatyta policijos pareigūno profesija

Naujienos: Gyvenimo būdas , 2023-01-22 12:02
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Tauragės r.

Siekiant populiarinti ir pristatyti policijos pareigūno profesiją, visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje, organizuojami įvairūs renginiai bei susitikimai.

2023 m. sausio 18 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai policininko profesiją pristatė Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotojo pėstininkų bataliono šauktiniams. Pristatymo metu buvo kalbama apie karjeros galimybes ir ateities perspektyvas policijos įstaigose, pateikta vaizdinė medžiaga, pristatytos policijos pareigūnus ruošiančios mokymo įstaigos.

Policininko darbas – pilnas iššūkių, tačiau drąsus žmogus policijoje gali maksimaliai realizuoti savo gyvenimo tikslus.

Kviečiame pasirinkti policijos pareigūno profesiją ir įsilieti į Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų gretas!

Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate yra specializuoti kriminalinės policijos padaliniai, kuriuose dirbant galima tirti ne vien vagystes ar smurto atvejus, bet sudėtingas, įdomias bylas ar dirbti su kriminaline žvalgyba susijusį darbą. Galbūt norite tapti ekspertu? Reagavimo ir Kelių policijos skyriuose - situacijų įvairovė garantuota. Jūsų darbo laikas ir pamainos planuojamos iš anksto, todėl policininkui asmeninius poreikius suderinti su darbu kartais yra netgi paprasčiau nei kitų profesijų atstovams.

Manote, kad norint tapti policininku, reikalinga specifinė patirtis? Klystate. Policininkais tampa žmonės, kurie anksčiau dirbo įvairiausius darbus. Visus policininkui reikalingus įgūdžius įgysite mokymo įstaigoje.

Abejojate, ar Jūsų fizinis pasirengimas atitiks policininkui keliamus reikalavimus? Nepergyvenkite, darbas policijoje skiriasi nuo to, ką matote TV serialuose. Mes neieškome olimpinių čempionų, todėl jei laisvalaikiu nevengiate sporto – problemų stojant Jums neturėtų iškilti.

Turintiems universitetinį išsilavinimą yra galimybė rinktis 6 savaičių įvadinio mokymo kursus, Lietuvos policijos mokykloje. Tokiu atveju Jūs greičiausiai galite tapti policijos pareigūnais! Mokslas nemokamas! Privaloma turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą (su mechanine pavarų dėže) ir nemažesnį kaip 1 m. vairavimo stažą iki mokymosi pradžios

Jei sėkmingai baigsite policijos pareigūnus rengiančią mokymo įstaigą, darbo vieta Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate Jums bus garantuota.
Labai Jūsų lauksim!

Daugiau informacijos https://paslaugos.epolicija.lt/stokipolicija/

Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė
Lina Banienė

Tauragės apskrities VPK pranešimas


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN