Vyksta Telšių rajono savivaldybės 2023 metų biudžeto projekto pristatymas visuomenei

Naujienos: Savivalda , 2023-01-10 06:06
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Telšių r.

Ketvirtadienį projektą Savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas, Administracijos direktorius Tomas Katkus, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Rimantas Adomaitis ir Administracijos Finansų skyriaus vyresnioji specialistė Vilma Dobrovolskienė pristatė Viešvėnų ir Luokės seniūnijų gyventojams, seniūnaičiams, bendruomenių pirmininkams.

Savivaldybės biudžetas dar nėra galutinai sudarytas, todėl gyventojai pristatymo metu teikia pasiūlymus, kurie pagal galimybes bus svarstomi ir taip pat traukiami į formuojamą biudžetą.

Dėkojame visiems gyventojams, kurie dalyvavo ir kurie dar tik dalyvaus pristatymuose ir aktyviai diskusijoje teikia savo siūlymus dėl šių metų Telšių rajono savivaldybės biudžeto.šaltinis: https://telsiai.lt/naujienos/vyksta-telsiu-rajono-savivaldybes-2023-metu-biudzeto-projekto-pristatymas-visuomenei


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN