Priimtas sprendimas: Sporto ir pramogų centras – naujoje vietoje

Naujienos: Savivalda , 2022-12-10 18:46
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.

Šiandien, gruodžio 7 d., vykusiame Mažeikių rajono savivaldybės tarybos (toliau – Tarybos) posėdyje priimti du rajonui svarbūs sprendimai. Daugumai tarybos narių pritartus Mažeikiuose, šalia centrinio miesto stadiono, bus projektuojamas Sporto ir pramogų centras. Atsisakyta parduoti buvusį sporto kompleksą, esantį Strazdelio g. 1.

Projekto „Sporto ir pramogų centro Mažeikiuose, Sedos g. 57, statyba“ rengimui, įgyvendinimui ir finansavimui pritarė 14 Tarybos narių, 3 susilaikė, 9 balsavo „prieš“. Taip pat nuspręsta skirti iš savivaldybės biudžeto lėšų ne mažiau kaip 30 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų ir apmokėti netinkamas finansuoti, tačiau projektui įgyvendinti būtinas išlaidas bei tinkamų išlaidų dalį, kurios nepadengia projektui skiriamo finansavimo lėšos.

Yra parengtas naujo Sporto ir pramogų centro investicijų projektas. Būtų statomas mažesnio ploto, paprastesnės konstrukcijos, tačiau aukštesnės energinės klasės statinys. Finansavimas numatytas Valstybės investicijų programoje. Centras būtų skirtas ne tik sportui, bet ir pramogoms.

Taryba atsižvelgė į sporto bendruomenės prašymą neparduoti buvusio sporto komplekso adresu Strazdelio g. 1, Mažeikiai, paliekant jį visuomenės poreikiams – kūno kultūros ir sporto plėtojimui, gyventojų sporto organizavimui. Pakeistas Viešame aukcione parduodamo Mažeikių rajono savivaldybės nekilnojamojo turto ir kitų nekilnojamųjų daiktų sąrašas – buvusio sporto komplekso pastatas išbrauktas.

Tarybos posėdyje dalyvavo 26 nariai. Į posėdį buvo pakviestas Lietuvos futbolo federacijos atstovas Karolis Dieninis. Svečias išsakė savo nuomonę dėl sporto infrastruktūros rajone.


Ryšių su visuomene skyrius
šaltinis: https://www.mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/priimtas-sprendimas-sporto-ir-pramog%C5%B3-centras-naujoje-vietoje/


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN