Klaipėdos „Dragūnas“ sužinojo savo varžovą Lietuvos rankinio lygos pusfinalyje

Naujienos: Sportas , 2019-04-03 19:12
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Klaipėdos r.

Trečiadienio vakarą paaiškėjo, kad Klaipėdos "Dragūno" varžovai Lietuvos rankinio lygos pusfinalyje bus Alytaus "Varsos-Stronglaso" rankininkai.

Klaipėdos komanda į pusfinalį žengė dukart įveikusi Panevėžio "Grifą" (38:24; 30:28). Tuo metu alytiškiai sukūrė intrigą. "Varsa-Stronglasas" pirmas ketvirtfinalio rungtynes, vykusias "Kauno Ąžuolo-KTU" namų aikštelėje, pralaimėjo (23:34), o atsakomąsias rungtynėse Alytuje laimėjo (28:23).

Lemiamas susitikimas šįvakar vyko kauniečių aikštelėje. Alytiškiai dar kartą pademonstravo savo pranašumą (33:27) ir užėmė paskutinę laisvą vietą pusfinalyje.

Pusfinalyje bus kovojama taip pat iki dviejų pergalių.

Pasak Klaipėdos "Dragūno" vyr. trenerio Artūro Juškėno, komandai dar prieš paaiškėjant, su kuo teks žaisti, buvo iškeltas vienintelis uždavinys - patekti į finalą.

Vis dėlto pusfinalio susitikimai bus itin nelengvi - Alytaus komanda yra puikiai pažįstamas galingas varžovas, prieš kurį žaidžiant negalima atsipalaiduoti.

Pirmasis "Dragūno" ir "Varsos-Stronglaso" mūšis vyks balandžio 24 d. 19 val. Klaipėdoje, antrasis - balandžio 27 d. Alytuje. Jeigu prireiks trečiųjų rungtynių, jos vyks gegužės 1 d. Klaipėdoje.

Kitame pusfinalyje susitiks Vilniaus "Šviesa" ir Kauno "Granitas-Karys".

Padėtį kiek apsunkins ir tai, kad "Dragūnas" bus ką tik grįžęs iš Baltijos rankinio lygos finalo ketverto Baltarusijoje ir papildomai pasirengti Lietuvos rankinio lygos pusfinaliui beveik nebus laiko. Baltijos rankinio lygos finalo ketverte balandžio 20 d. "Dragūnas" susigrums su Zaporožės ZTR (Ukraina), 21 d. - su Ryhimakio "Cocks" (Suomija) arba Minsko SKA (Baltarusija).


RK "Dragūnas" nuotraukos

http://rkdragunas.lt/2019/04/03/lietuvos-rankinio-lygos-pusfinalyje-dragunas-kausis-su-alytaus-varsa-stronglasu/


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN