Žemaičių Naumiestyje: kopūstienės virimo varžytuvės bei geriausių krašto ūkininkų apdovanojimai

Naujienos: Savivalda , 2022-09-26 18:41
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šilutės r.

Jau tradicija tapo paskutinįjį rugsėjo savaitgalį susirinkti Žemaičių Naumiestyje, Žaliakalnyje, kur vyksta Mykolinių ir Šilutės krašto ūkininkų šventė. Šių metų šūkis – kai ilsisi noragai, garuoja pyragai – puikiai atspindi renginio atmosferą. Netrūko čia gardžių ūkininkų gaminių, vyko kopūstienės virimo varžytuvės, buvo demonstruojami senieji amatai bei organizuojamos pačios įvairiausios atrakcijos. O jau komandų kiemelių puošybos elementai stebino savo išradingumu. Renginio metu apdovanoti ir geriausi Šilutės krašto ūkininkai.

Šiais metais kopūstienės virimo varžytuvėse dalyvavo 15 komandų. Pirmąją vietą iškovojo Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis. Antrosios vietos laimėtojais paskelbta Degučių bendruomenės „Rytdiena“ komanda. Trečioji vieta atiteko Žemaičių Naumiesčio bendruomenės komandai.

Renginio metu Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, mero pavaduotojas Sigitas Šeputis bei Administracijos direktorius Virgilijus Pozingis apdovanojimus įteikė geriausiems Šilutės krašto ūkininkams, pelniusiems konkurso „Metų ūkis“ nugalėtojų titulus. Piniginės premijos skirtos: 1 vietos nugalėtojams Simonai ir Egidijui Vičkams iš Reizgių k. (Usėnų sen.), 2 vietą iškovojusiems Rasai ir Nerijui Arnašiams iš Sugintų k. (Žemaičių Naumiesčio sen.), 3 vietos laimėtojui Vytautui Valančiui iš Grabupių k. (Šilutės sen.).


Komunikacijos skyrius
šaltinis: https://www.silute.lt/naujienos/zemaiciu-naumiestyje-kopustienes-virimo-varzytuves-bei-geriausiu-krasto-ukininku-apdovanojimai/9593


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN