Pirmąkart Mažeikiuose: į santuokos ceremoniją – dviračiais

Naujienos: Savivalda , 2022-08-01 20:15
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.

Šiandien, liepos 29 d., į Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) administracijos Civilinės metrikacijos skyrių registruoti santuokos jaunavedžiai su palyda atriedėjo netradiciškai – dviratėmis transporto priemonėmis. Už tokią originalią idėją ir aplinkos saugojimą ką tik šeimą sukūrusiai porai dėkojo ir sutuoktuvių proga sveikino Savivaldybės vadovai.

Jaunieji važiavo išpuoštu dviviečiu dviračiu, vestuvininkų pulkas – motoroleriais, dviračiais, paspirtukais. Tokiu neįprastu būdu atvykti į ceremoniją buvo jaunosios idėja. Svečių prašyta taip pat pasirinkti ne automobilius, o ekologiškas transporto priemones.

Sveikinimai ir padėka sutuoktiniams!


Ryšių su visuomene skyrius
šaltinis: https://www.mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/pirm%C4%85kart-ma%C5%BEeikiuose-%C4%AF-santuokos-ceremonij%C4%85-dvira%C4%8Diais/


  • © 2023 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN