Į Kurtuvėnus kviečia teatrų festivalis „Kartu“ (Kuršėnų r.)

Naujienos: Renginiai , 2022-07-12 19:50
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Kuršėnai

Liepos 23-24 d. visi keliai veda į didžiuosius teatrų atlaidus XXII teatrų festivalį-konkursą ,,Kartu'' Kurtuvėnuose. Kur dvi dienas prie garsiojo dvaro Svirno ir Ratinės amfiteatre pamatysite pačius ryškiausius šio sezono Lietuvos mėgėjų teatrų spektaklius. Festivalio programa sudėliota tarsi didelė mozaika, kur kartu dera teatras, muzika, dailė, šiuolaikinės technologijos, mėgėjų ir profesionalusis menas.

Festivalyje dalyvaus teatrai iš visos Lietuvos: Panevėžio, Pasvalio, Radviliškio, Tauragės, Rokiškio, Kauno, Anykščių, Šiaulių rajono ir kt.

Dvaro teritorijoje vyks įvairios edukacinės veiklos, veiks tautodailininkų ir prekybininkų mugė.
Svirno galerijoje galėsite aplankyti fotografo Mato Laužadžio analoginių fotografijų parodą, o svirno II aukšto kairės pusės patalpose - Algirdo Kontrimo fotografijų parodą „Klojimo teatrų atspindžiai Kurtuvėnuose“.

„Teatrališkos nakties“ programoje - Klaipėdos kamerinio orkestro ir solisto Romano Kudriašovo (baritonas) koncertas.

Antrąją festivalio dieną prieš Šv. Apaštalo Jokūbo atlaidų mišias kviečiame į parapijos namus, kur vyks Dainiaus Trumpio parodos „Jungtys“ pristatymas ir ryto kava kalbantis apie šiandieninę kultūros lauko misiją Kurtuvėnų festivalio kontekste. Diskusijoje dalyvauja Gytis Padegimas, Violeta Tuomaitė, Dainius Trumpis ir kt.

Susitikime teatrų festivalyje-konkurse „Kartu“ Kurtuvėnuose liepos 23-24 dienomis.
Plačiau apie festivalį www.kursenukultura.lt


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN