Šiauliečių dailininkų Antano, Aldonos ir Viktorijos Visockių parodos ,,Trio“ atidarymas Šaukėnų kultūros ir amatų centre (Kelmės r.)

Naujienos: Švietimas , 2022-05-10 20:33
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Kelmės r.

Šaukėnų kultūros ir amatų centre gegužės 6 d. atidaryta šiauliečių dailininkų Antano, Aldonos ir Viktorijos Visockių kūrybos paroda „Trio“. Parodos atidaryme dalyvavo dailininkai, 2021 m. Šiaulių miesto kultūros ir meno premijos laureatai Aldona ir Antanas Visockiai. Šiaulietė menotyrininkė Michalina Adomavičienė apibūdino kiekvieno dailininko kūrybą, pristatė kūrinius – peizažus, kompozicijas, portretus susirinkusiems šaukėniškiams ir V. Pūtvio-Putvinskio gimnazijos moksleiviams. Paroda bus eksponuojama iki gegužės 31 d.


šaltinis: https://www.kelme.lt/siaulieciu-dailininku-antano-aldonos-ir-viktorijos-visockiu-parodos-trio-atidarymas-saukenu-kulturos-ir-amatu-centre/


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN