Humanitarinė pagalba iš Mažeikių pasiekė Sumus

Naujienos: Savivalda , 2022-03-27 07:42
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.

Šiandien, kovo 25 d., Mažeikių rajono savivaldybėje (toliau – Savivaldybė) surinkta parama pasiekė miestą partnerį Ukrainoje Sumus. Beveik tris paras keliavusi humanitarinė pagalba su visu automobiliu perduota Sumų savivaldybei.

Padėka visiems – gyventojams, įmonėms, įstaigoms – prisidėjusiems renkant paramą, ruošiant ir išgabenant ją, ypač vairuotojams, nepabūgusiems kelionės į karo veiksmų apimtą Ukrainą.

Humanitarinė pagalba – iš savivaldybės biudžeto skirtų lėšų už 15 tūkst. Eur nupirktos įvairios asmens higienos priemonės, kūdikiams skirtas maistas, medicininiai reikmenys, miegmaišiai, neperpučiami ir neperšlampami drabužiai bei avalynė, ūkio prekės.

Į kaimyninę šalį išvežta ir gyventojų surinkta parama: vyriški ir moteriški šilti drabužiai, palapinės, pledai, antklodės, miegmaišiai, sausi ir konservuoti maisto produktai, įvairios vaikiškos ir higienos prekės suaugusiesiems, išgyvenimo ir pirmosios pagalbos priemonės.


Ryšių su visuomene skyrius
šaltinis: https://www.mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/humanitarin%C4%97-pagalba-i%C5%A1-ma%C5%BEeiki%C5%B3-pasiek%C4%97-sumus/


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN