Kelmėje - vaikų dienos centro „Parama“ naujų patalpų atidarymo šventė

Naujienos: Savivalda , 2022-03-24 18:54
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Kelmės r.

Kovo 21 d. Kelmėje duris atvėrė naujai įrengtas Kelmės rajono socialinių paslaugų centro vaikų dienos centras „Parama“. Susirinkusius į šventę sveikino Kelmės rajono socialinių paslaugų centro direktorius Ramūnas Baranauskas, juostelę perkirpti ir tarti sveikinimo žodį buvo pakviestas mero pavaduotojas Egidijus Ūksas, naujas patalpas palaimino Kelmės Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos klebonas Mindaugas Grigalius.

Šventėje taip pat dalyvavo ir atidarymo proga sveikino Kelmės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Danutė Laivienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Reda Každailienė, rajono savivaldybės tarybos Socialinių klausimų ir sveikatos apsaugos komiteto narė Neringa Bagdonavičienė, Kelmės profesinio rengimo centro direktorius Mindaugas Čerkauskas, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Vilma Ancikevičienė, Kelmės rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Vaida Samušienė, Kelmės atviro jaunimo centro darbuotojos Austėja Bagdonavičiūtė ir Gerda Paliulienė, taip pat Kelmės rajono socialinių paslaugų centro darbuotojai, buvusi vaikų dienos centro savanorė Miglė Laurinavičiūtė.

Į atidarymo šventę susirinko gausus būrys Vaikų dienos centrą „Parama“ lankančių vaikų kartu su tėvais/globėjais, kurie džiaugėsi, kad nuo šiol vaikai galės lankytis naujose patalpose įrengtame vaikų dienos centre.

Į šventę taip pat buvo pakviesti ir kaimynystėje, KPRC bendrabutyje, gyvenantys vaikai ir mamos iš Ukrainos.


Kelmės rajono socialinių paslaugų centro Vaikų užimtumo specialistė Simona Žilinskienė
šaltinis: https://www.kelme.lt/vaiku-dienos-centro-parama-nauju-patalpu-atidarymo-svente/


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN