Šilutės rajono pareigūnai nutraukė naminukės gamybą

Naujienos: Teisėtvarka , 2022-03-18 23:04
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šilutės r.

2022 m. kovo 17 d. apie 11.00 val. Šilutės rajone, Balčių kaimo ribose esančiame miške, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai aptiko naminės degtinės „fabrikėlį“.

Šalia sumontuotos naminukės varymui skirtos įrangos, pareigūnai rado 390 litrų bespalvio skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą ir apie 300 litrų raugo skirto stipriems namų gamybos alkoholiniams gėrimams gaminti.

Įvykio vietoje policijos pareigūnai sulaikė ir naminės degtinės gamyba įtariamus du vyriškius – 47-erių ir 55-erių Šilutės rajono gyventojus.

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyrams už neteisėtą naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimą, laikymą, gabenimą ar realizavimą gresia viešieji darbai arba bauda, laisvės apribojimas arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Policijos pareigūnai ragina gyventojus nelikti abejingais daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti policijai bendruoju pagalbos telefonu 112.Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė
Lina Banienė


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN