Žaliosios rodyklės: eismo pokyčiai mieste

Naujienos: Savivalda , 2022-02-07 20:18
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.

Mažeikiuose išliks kone visos šiuo metu prie šviesoforų esančios žaliosios rodyklės, leidžiančios vairuotojams sankryžose sukti į dešinę, degant raudonam šviesoforo signalui. Prieš kai kurias sankryžas bus pastatyti greitį ribojantys ženklai, kitur vietoj rodyklių įrengiama papildoma šviesoforo sekcija.

Greitį ribojantys ženklai atsiras prie Naftininkų ir Žemaitijos bei Žemaitijos ir Sodų gatvių sankirtų. Laisvės ir Laižuvos gatvių sankirtoje bus įrengta papildoma šviesoforo sekcija. Iki tol prie raudono šviesoforo signalo išliks žalioji rodyklė. Žaliosios rodyklės nebeliks ir į dešinę sukti degant draudžiamam šviesoforo signalui nebegalės Tirkšlių ir Viekšnių gatvių sankryžoje.

Eismo pakeitimai bus įgyvendinti atsižvelgiant į Transporto kompetencijų agentūros, kuriai pagal visoje Lietuvoje galiojančią metodiką pavesta nuspręsti, ar žaliosios rodyklės gali būti įrengtos prie šviesoforų, nurodymus.


Ryšių su visuomene skyrius
šaltinis: https://www.mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/%C5%BEaliosios-rodykl%C4%97s-eismo-poky%C4%8Diai-mieste/


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN