Kalviui Česlovui Pečetauskui – sveikinimai jubiliejinio gimtadienio proga

Naujienos: Asmenybės , 2022-01-27 21:01
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.

Šiandien, sausio 26 d., Viekšniuose pasveikintas kalvis Česlovas Pečetauskas, švenčiantis 75 metų sukaktį. Sukaktuvininką sveikino ir Mažeikių rajono savivaldybės mero padėkos raštą už meninės kalvystės ir amatų tradicijų puoselėjimą rajone įteikė mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė.

Sveikinimus ir linkėjimus taip pat išsakė Viekšnių seniūnas Kornėlijus Kryžius, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus, Viekšnių kultūros centro, bendruomenės atstovai, tautodailininkai ir kiti svečiai.

Č. Pečetauskas – tautodailininkas, meninės kalvystės Mažeikiuose pradininkas, Lietuvos tautodailininkų sąjungos narys, Lietuvos kalvių kalvis, Mažeikių krašto kultūros premijos laureatas, apdovanotas garbės ženklu „Už nuopelnus Mažeikių kraštui“. Jis aktyvus visuomenės veikėjas, savo kūrybos darbais puošiantis Viekšnių miestą, puoselėjantis amatų tradicijas, organizuojantis parodas, kalvystės edukacijas, tautodailininkų plenerus.

Ryšių su visuomene skyrius
šaltinis: https://www.mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/kalviui-%C4%8Deslovui-pe%C4%8Detauskui-sveikinimai-jubiliejinio-gimtadienio-proga/


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN