Dziudo varžybose - tauragiškių pergalės!

Naujienos: Sportas , 2019-03-16 19:21
El. pašto adresas: paleicik@gmail.com

Dziudo varžybose - pergalės!

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) pareigūnų komanda, 2019 m. kovo 14 d. Lietuvos kriminalinės policijos biuro Kriminalinės žvalgybos mokymo centro sporto salėje, Kaune, dalyvavo Lietuvos policijos dziudo čempionate.
Dziudo čempionato vienas iš pagrindinių tikslų yra išsiaiškinti geriausius sportininkus, kurie galėtų atstovauti Lietuvos policijai Tėvynės gynėjų žaidynėse, tarptautinėse ir kitose dziudo varžybose, taip pat gerina pareigūnų profesinį pasirengimą bei tęsia susiformavusias gilias policijos sporto tradicijas.
Čempionate buvo vyrų (66, 73, 81, 90, 100 ir daugiau kaip 100 kg) ir moterų (65, 78 ir daugiau kaip 78 kg) svorio kategorijos. Kiekvienoje svorio kategorijoje leidžiamas 2 kg svorio viršijimas. Visi dalyviai varžybose dalyvaudami vilki Dziudo imtynių taisyklių nustatytą aprangą.
Tauragės aps. VPK pareigūnų komandą sudarė 9 deleguoti asmenys, kurie varžėsi asmeninėse atskiro svorio kategorijose bei kaip komanda.
Asmeninėse atskiro svorio kategorijose, mūsų pareigūnai pasirodė puikiai, laimėtos net 5 prizinės vietos.
Vyrų kategorijoje:
iki 66 kg vyrų kategorijoje trečiąją vietą užėmė Tauragės aps. VPK Kelių policijos skyriaus Kelių patrulių būrio vyriausiasis patrulis Mindaugas Tamašauskas;
iki 73 kg vyrų kategorijoje trečiąją vietą užėmė Tauragės aps. VPK Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis Aivaras Liulė;
iki 100 kg vyrų kategorijoje pirmąją vietą užėmė Tauragės aps. VPK viršininko pavaduotojas Mindaugas Noreikis.
Moterų kategorijoje:
iki 65 kg moterų kategorijoje trečiąją vietą užėmė Tauragės aps. VPK Kriminalinės policijos žvalgybos skyriaus vyriausioji specialistė Ingrida Kalvaitienė;
iki 78 kg moterų kategorijoje pirmąją vietą užėmė Tauragės aps. VPK Šilutės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėja Eglė Vaitkutė.
Komandinėje įskaitoje Tauragės aps. VPK pareigūnų komanda užėmė garbingą antrąją vietą. Tai yra pirmas Tauragės aps. VPK komisariato laimėjimas Dziudo varžybose ir labai reikšmingas.
Kolektyvas didžiuojasi savo pareigūnų pasiektais didžiais rezultatais.