Susitikta pokalbiui apie prastus kelius

Naujienos: Savivalda , 2022-01-11 20:41
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Akmenės r.

Savivaldybės vadovai inicijavo susitikimą su AB „Kelių priežiūra“ Vakarų regiono Telšių kelių tarnybos Akmenės MT vyriausiuoju inžinieriumi Eugenijumi Vireikiu. Pokalbyje akcentuota, jog valstybinės reikšmės keliai, einantys per Akmenės rajoną, yra prastos būklės, remontuojami vangiai, nesuprantama logika, kai asfaltuojami palyginti lygūs kelių ruožai, o duobėtos atkarpos metai iš metų netvarkomos. Tai ypač aktualu ir todėl, kad eismas Akmenės rajono keliuose labai suintensyvėjęs.

Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas susitikime sakė, kad per pastarąjį dešimtmetį nėra matęs tokios prastos valstybinių kelių būklės. Tai pastebi ir gyventojai, skundžiasi Savivaldybei, tačiau ji gali tvarkyti ir tvarko tik vietinės reikšmės kelius. V. Mitrofanovas akmeniškiams jau ne kartą siūlė dėl blogų valstybinės reikšmės kelių aktyviai kreiptis internetu tiesiogiai į VĮ Lietuvos automobilių kelių direkciją. Šios įmonės interneto svetainėje www.lakd.lrv.lt yra specialus meniu punktas „praneškite apie blogą kelią“.

Tačiau dėl valstybinių kelių, esančių Akmenės krašte, prastos būklės Savivaldybės vadovas ketina susitikti ir su VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovybe, bet prieš tai norėjo išgirsti ir E. Vireikio nuomonę.

E.Vireikis sutiko, kad iš tikrųjų kai kuriuose keliuose daug metų „nebuvo niekas daroma, todėl keliai pavargę“. Akmenės MT duomenis apie savo rajono kelių prastą būklę AB „Kelių priežiūrai“ esą teikia nuolat, tačiau į tai neatsižvelgiama.


Savivaldybės administracijos
Tarptautinio bendradarbiavimo ir komunikacijos skyriaus
informacija

šaltinis: https://akmene.lt/naujienos/susitikta-pokalbiui-apie-prastus-kelius/3854


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN