Projektas „Mažeikių puodas“: bendra veikla vienija

Naujienos: Verslas , 2021-12-14 23:13
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.

Viename iš Mažeikių restoranų į bendrą veiklą – picų kepimą – susibūrė 10 rajono bendruomenių: verslo, savivaldos, nevyriausybinių organizacijų, jaunimo, kultūros, sveikatos priežiūros, turizmo įstaigų, bažnyčios ir kt. Tai vienas iš šešių numatytų projekto „Mažeikių puodas“ užsiėmimų, kurio metu keptos picos, bendrauta, aptartos bendruomenių veiklos.

Užsiėmime dalyvavo Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) meras Vidmantas Macevičius, mero patarėja Milda Šukienė, VšĮ ,,Via Alba“ direktorė Rima Šimkienė, Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro, Švč. Jėzaus Širdies parapijos ,,Carito“, VO ,,Gerumo galia“, muziejaus, Savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, Mažeikių verslininkų asociacijos, Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos, Mažeikių turizmo ir verslo informavimo centro atstovai.

Picų gaminimo dirbtuvės restorane „Mario“ – tai projekto „Mažeikių puodas“, kurio tikslas – suteikti mažeikiškiams didesnį bendrystės jausmą susitinkant su savo bendraminčiais, turiningai bei informatyviai leidžiant vakarus drauge, dalis. Projekto metu organizuojami 6 teminiai, informaciniai susitikimai su Mažeikių krašto bendruomene – rudens šventė „Mažeikių senamiesčio bendruomenės sode“ ir 5 picų kepimo kūrybiniai užsiėmimai restorane „Mario“.

Projektą remia Savivaldybė pagal priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“, įgyvendina VšĮ „Via Alba“ drauge su partneriais Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centru ir restoranu „Mario“.


Ryšių su visuomene skyrius
šaltinis: https://www.mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/projektas-ma%C5%BEeiki%C5%B3-puodas-bendra-veikla-vienija/


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN