Sulaikyti asmenys gabenę narkotines medžiagas

Naujienos: Teisėtvarka , 2021-12-13 20:17
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Tauragės r.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai bendradarbiaudami su Valstybinės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais, 2021 m. gegužės 5 d. apie 00.05 val., Vilkaviškio r., Gražiškių sen., Rūkštenių k., kelyje Kalvarija - Gražiškiai - Vyštytis, sustabdė automobilį ,,VW Passat“, kurį vairavo tauragiškis, gim. 1962 m. Kartu vyko šilutiškis, gim. 1973 m., pas kurį apžiūros metu prie kūno buvo rasta ir paimta narkotinių bei psichotropinių medžiagų. Iš viso rasta ir paimta apie 1 kg ,,Hašišo“ ir apie 4 000 tablečių ,,MDMA“ (ekstazi). Policijos pareigūnai atlikdami tolimesnius veiksmus sulaikė šilutiškį, gim. 1968 m., kuris įtariamas prisidėjęs prie nusikalstamos veikos. Vyrai policijos pareigūnams žinomi.

Įtariamieji sulaikyti ir pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 3 d. (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu). Už tai vyrams gresia laisvės atėmimas nuo dešimties iki penkiolikos metų.

Taip pat minėti asmenys galimai įvykdė ir kitą nusikalstamą veiką, nes nepateikdami muitinės kontrolei leidimo kirto Lietuvos Respublikos valstybės sieną. Jų atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 199 str. 4 d. (Kontrabanda) ir už tai gresia laisvės atėmimas nuo trejų iki dešimties metų.

Tyrimą kontroliuoja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN