Vagyste įtariamas kuršėniškis dievagojosi, kad pats nesupranta, koks velnias atnešė jį į tą parduotuvę (Video)

Naujienos: Teisėtvarka , 2021-12-10 12:00
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Kuršėnai

Vagyste iš parduotuvės įtariamam Kuršėnų gyventojui svilo akys, kai gruodžio 5-osios priešpietyje jį iš miegų pakėlė namų durų slenkstį peržengę pareigūnai. Vyras suprato, kodėl sulaukė teisėtvarkos atstovų dėmesio. Jis atidarė spintos duris ir pareigūnai čia rado jo naktinį grobį iš vienos Kuršėnų parduotuvės – 6 butelius įvairaus alkoholio, 26 pakelius cigarečių ir 10 žiebtuvėlių. Prieš keletą dienų iš užsienio grįžęs lietuvis atsidūrė areštinėje, jam pareikštas įtarimas dėl vagystės.
Vagystės liudytoja tapo atsitiktinė praeivė. Pamačiusi, kaip vyras plytos gabalu išdaužė Daugėlių g. esančios parduotuvės durų stiklą ir įlindo į vidų, o kitas vyras nupėdino į šalia parduotuvės esantį daugiabutį, moteris nedelsdama paskambino Skubiosios pagalbos tarnybų numeriu 112.
Į įvykio vietą atskubėję Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai parduotuvėje įsibrovėlio neberado, o netoli įvykio vietos sulaikė tą, kuris į parduotuvę įlindęs nebuvo. Vyrui buvo nustatytas 2,36 prom. girtumas ir su juo susikalbėti buvo sunku. 35 metų kuršėniškiui nesisekė prisiminti, nei su kuo gėrė, nei kur ėjo, pasakodamas jis nuolat painiojosi. Pareigūnai, tikrindami jo pasakojimų padrikas detales, visgi nustatė, kad vyras išvakarėse alkoholį gurkšnojo su savo kurį laiką nematytu 34 metų draugu. Alkoholio įaudrinti nostalgiški jausmai vyrus paskatino aplankyti bendrą pažįstamą ir jie išpėdino į nakties tamsą.
Pakeliui, priėjęs parduotuvę, 34 metų kuršėniškis rasta šaligatvio plytos nuolauža išdaužė durų stiklą, įsibrovė į parduotuvės vidų ir pradėjo rinkti bei į visas kišenes kimšti alkoholį bei cigaretes. Išėjęs iš parduotuvės, savo pakeleivio neberado, tad su grobiu parpėdino namo. Pareigūnų sulaikytas ir jau išsiblaivęs vyras nei pareigūnams, nei sau nerado savo poelgio paaiškinimo. Nors vyras už įvairias nusikalstamas veikas yra ne kartą teistas, tačiau teigė, kad dėl pastarosios vagystės jam yra gėda, nes vogti jis neplanavęs, o ir būtinybės esą visai nebuvo, nes ir pinigų, ir cigarečių turėjo. Koks velnias atnešė jį į tą parduotuvę, dievagojosi nesuprantąs. Pareigūnų nuomone, neprognozuojamą poelgį galėjo inspiruoti alkoholio ir raminamųjų vaistų, kuriuos jis tą vakarą taip pat vartojo, kokteilis. Jis kuršėniškiui ne tik gėdą, bet ir bėdą užtraukė – vyrui dėl vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Video medžiaga:Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN