Šešėlių teatro spektaklis „Batsiuvys“

Naujienos: Švietimas , 2021-11-30 07:24
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.

Lapkričio 25 dieną ikimokyklinio ugdymo mokytojai Andrius Paleičikas, Ilona Juodienė, Indrė Gyrienė ir meninio ugdymo mokytoja Daiva Gedvilienė pakvietė darželio ugdytinius į šešėlių teatro spektaklį „Batsiuvys“. Šešėlių teatras – tai teatro rūšis, kurioje dominuoja šešėlių pagalba sukurtos meninės formos, veikėjai ir aplinkos motyvai.

Dar ankstyvą rytą atėję vaikai grupėse rado paliktas baltas pėdas ir didelį voką, pasirodo, tai buvo nykštukų dovana – bilietai į spektaklio premjerą. Spektaklio tikslas – žadinti vaikų vaizduotę, ugdyti vaikų skaitymo kultūrą, skatinti kūrybiškumą, improvizuoti.

Spektaklyje pasakojama Batsiuvio istorija, kuris gyveno vargingai ir pragyvenimui užsidirbdavo siūdamas batus. Dėl gero ir sąžiningo batsiuvio būdo praturtėti jam padėjo nykštukai, kurie paslapčia naktimis kruopščiai imdavosi darbo – pasiūdavo paliktus batus. Spektaklio siužetas pamokantis, kad už gerą reikia atsilyginti geru.

Vaikų emocijos buvo džiugios, labiausiai jiems patiko nykštukai, gal todėl, kad jie pristatomi kaip linksmi ir teigiami personažai, o gal todėl, kad paslapčia atneša stebuklus į kiekvieno širdelę.


Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ilona Juodienė


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN