To dar nebuvo: Mažeikių senamiestyje – Kalėdinė mugė

Naujienos: Savivalda , 2021-11-29 20:52
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.

Pirmą kartą senamiestyje, Vasario 16-osios g. dalyje prie geležinkelio stoties, visą savaitę – gruodžio 17–23 d. nuo 11.00 val. iki 20.00 val. – šurmuliuos Kalėdinė mugė. Joje bus galima ne tik įsigyti kalėdinių dovanų ir gardumynų, bet ir paskanauti karšto maisto bei gėrimų – Kalėdos čia kvepės cinamonu. Skambės muzika, koncertuos rajono meno kolektyvai. Didelius ir mažus džiugins susitikimai su Kalėdų Seneliu ir jo palyda.

Gruodžio 17 d. 12.00 val. – mugės atidarymas. Tądien 18.00 val. visų lauks staigmena – grupės iš Vilniaus „The Roop“ koncertas, kurį Mažeikiams dovanoja AB „ORLEN Lietuva“.

Mugėje dalyvauti jau užsiregistravo rajono bendruomenės: Gyvolių, Viekšnių, Ukrinų, Auksodės, Laižuvos ir kitos, kurios kvies paragauti jų virtų košių, čenachų, žuvienės, keptų pyragų. Viešosios įstaigos ir nevyriausybinės organizacijos: VšĮ „Vilties erdvė“, Mažeikių rajono neįgaliųjų centras, bendrijos „Mažeikių Viltis“, „Gyvenimo spalvos“, „Bočiai“, Sedos malūno galerija ir kt., siūlys savo pagamintus dirbinius. Prekiaus ir smulkieji verslininkai.

Norintieji tapti mugės dalyviais, bet dar nespėjusieji užsiregistruoti gali tai padaryti iki gruodžio 10 d. paskambinę tel. 8 614 80 680 arba internetu – www.myfest.lt.

Ryšių su visuomene skyrius
šaltinis: https://www.mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/to-dar-nebuvo-ma%C5%BEeiki%C5%B3-senamiestyje-kal%C4%97din%C4%97-mug%C4%97/


  • © 2023 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN