Lapkričio 18-ąją jaunimą suburs tradicinis renginys – „Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS“

Naujienos: Švietimas , 2021-11-12 17:01
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šiaulių m.

Lapkričio 18 dieną online jaunimą kviečia susitikti jau ketvirtą kartą Šiaulių valstybinės kolegijos organizuojamas renginys „Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS“.

Dalyvavę ankstesniuose festivaliuose žino, kad TAVO PIN KODAS kviečia į pokalbius su įdomiais žmonėmis, kūrybines dirbtuves ir siūlo susipažinti su Šiauliuose jauniems žmonėms siūlomų veiklų įvairove.

Šių metų galimybių festivalio šūkis – KRYPTĮ RENKIESI PATS, todėl organizatoriai tikisi, kad renginys padės ne tik atrasti tai, kas patinka, bet ir paskatins domėtis dar nepažintais dalykais, provokuos kelti iššūkius.

Renginio naujienos skelbiamos Šiaulių valstybinės kolegijos socialiniuose tinkluose ir festivalio interneto svetainėje www.tavopinkodas.lt.

Renginio pradžia – lapkričio 18 d. 9 val. Festivalio vedėjas – teatro ir kino aktorius, dainininkas, dainų kūrėjas Rokas Petrauskas.

TAVO PIN KODAS bus transliuojamas tiesiogiai „Youtube“ platformoje.

Su moksleiviais renginio dieną bendraus žurnalistas, „Laisvės TV“ įkūrėjas, rašytojas ir socialinių tinklų aktyvistas Andrius Tapinas (pranešimo tema „Investuoti į save – apsimoka“), verslininkas fotografas, leidėjas ir investuotojas Marius Jovaiša („Kaip svajonę paversti tikslu?“), šiaulietis, www.baldai1.lt steigėjas Pijus Makarevičius pristatys pranešimą „Atsitiktinės sėkmės nebūna“. Jaunosios kartos menininkės Jolitos Vaitkutės tema – „Kaip treniruoti kūrybiškumą?“. Galimybių festivalyje dalyvaus dainų atlikėja ir kūrėja, kompozitorė Bjelle (Raminta Naujanytė), savo patirtį apibendrinsianti pranešimu „Per išbandymus – į atradimus“. Europos Komisijos atstovės Lietuvoje Aušrinė Diržinskaitė ir Aneta Stankevičienė kalbės tema „2022 m. – Europos jaunimo metai. Ir kas iš to?“.

Renginio dalyvių laukia įdomūs pranešimai, pusdienis prasmingo ir įtraukiančio turinio bei daug puikių emocijų.

Po motyvacinės sesijos moksleivių laukia smagioji antra dalis – interaktyvus magijos šou su Roku Bernatoniu.

Po pranešimų ir interaktyviosios renginio dalies jaunimas kviečiamas į nuotoliniu būdu vyksiančius įdomius susitikimus ir pokalbius ateities gebėjimų orbitose. ZOOM kambariuose moksleivių lauks įvairių organizacijų atstovai, norintys prisistatyti mūsų miesto jaunimui, kviečiantys padiskutuoti apie ateities gebėjimus ir svarbius pasirinkimus, turinčius įtakos kiekvieno jauno žmogaus gyvenime.

„Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS“ – Šiaulių miesto jaunimui skirtas renginys, jau ne vienerius metus sukviečiantis moksleivius klausytis įkvepiančių pranešimų, rinktis neformalias veiklas, ieškoti savęs ir tiesiog smagiai leisti laiką.

Renginį organizuoja Šiaulių valstybinė kolegija, projektą finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė.
„Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS“ yra vienas iš Šiaulių miesto savivaldybės remiamų reprezentacinių miesto renginių.

Nepraleiskite vieno didžiausių renginių Šiaulių miesto jaunimui! Dalyvavimas festivalyje nemokamas.


Šiaulių valstybinės kolegijos informacija ir nuotraukos


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN