Bėglio spurtas baigėsi pasaulio vaizdu aukštyn kojom (Video)

Naujienos: Teisėtvarka , 2021-10-26 17:23
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šiaulių m.

41-nerių šiauliečiui pasaulis apsivertė aukštyn kojom, kai, sprukdamas nuo policijos pareigūnų, posūkyje nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio, nulaužė medį ir apsivertė. Kadangi automobilio durelės buvo užrakintos, tai norėdami vairuotojui pagelbėti, kad jis atsistotų ant kojų ir vėl normaliai išvystų pasaulį, teko teleskopine lazda išdaužti durelių stiklą. Vyras sužalojimų išvengė, tačiau administracinės ir baudžiamosios atsakomybės – ne.

Spalio 21-osios popietę Šiaulių apskrities policijos Operatyvaus valdymo skyrius sulaukė Šiaulių priemiestyje esančios kavinės direktoriaus telefoninio skambučio, kad vienas šiaulietis grasina su juo susidoroti, padegti kavinę. Mat prieš kurį laiką grasintojas iš kavinės buvo pavogęs du alkoholinio gėrimo butelius ir dėl to pateko į policijos akiratį. Įtariamasis turtinę žalą kavinei atlygino, tačiau liko nepatenkintas, kad per direktorių jam teko turėti reikalų su policija. Tad spalio 21-ąją šiaulietis atvyko į kavinę išsakyti visko, ką mano apie direktorių, bet jo neradęs, užsipuolė padavėją ir jai išrėkė direktoriui skirtus žodžiu. Telefonu sužinojęs apie kilusį incidentą, direktorius atskubėjo į kavinę, tačiau agresyviai nusiteikęs šiaulietis jau šalinosi iš įvykio vietos. Apie incidentą skubiai buvo pranešta policijai.

Dainų gatvėje policijos pareigūnai sustabdė grasintojo vairuojamą taksi - MERCEDES BENZ. Patruliams artėjant prie automobilio, jo vairuotojas nusprendė išvengti pokalbio su pareigūnais ir nurūko link Architektų gatvės, paskui pasuko į Nuklono gatvę ir nuvažiavo per laukus. Čia pradėjo klimpti, tačiau, kai pribėgo pareigūnas, automobilis išsiropštė iš purvyno ir vėl nuvažiavo. Nereaguodamas į daugkartinius garsiakalbiu išsakytus policijos pareigūnų reikalavimus sustoti, vairuotojas pasiekė Pailių gatvę, aplinkkelį, nuvažiavo link Vinkšnėnų ir pasuko į sodus. Čia jo kelionė ir baigėsi - posūkyje nesuvaldė transporto priemonės, kuri nuvažiavo nuo kelio, rėžėsi į medį, jį nulaužė ir apsivertė.

Vairuotojas buvo neblaivus, jam nustatytas 1,87 prom. girtumas. Dėl to šiauliečiui pradėtas ikiteisminis tyrimas. Baudžiamasis kodeksas už tai numato baudą arba areštą, arba laisvės atėmimą iki vienerių metų. Taip pat gali būti konfiskuotas automobilis. O dėl to, kad nepakluso teisėtiems policijos pareigūnų reikalavimams sustoti, vyro laukia administracinė atsakomybė. Už tai numatyta bauda nuo aštuonių šimtų penkiasdešimt iki vieno tūkstančio dviejų šimtų eurų.

Šiaulietis išvengti atsakomybės bėgdamas bando ne pirmą kartą. Prieš pora metų jo vairuojamas automobilis Šiauliuose apgadino BMW ir iš įvykio vietos taip pat norėjo sprukti. Tada vyras buvo irgi neblaivus (1,92 prom.).

Video medžiaga:
&feature=youtu.be


Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN