Uostamiestyje baigtas tyrimas dėl organizavimo, vadovavimo ir pelnymosi iš kitų asmenų prostitucijos (Video)

Naujienos: Teisėtvarka , 2021-10-26 17:07
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Klaipėdos m.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl organizavimo, vadovavimo ir pelnymosi iš kitų asmenų prostitucijos.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas gavus duomenų apie tai, kad anksčiau neteistas, dvejose uostamiesčio įmonėse dirbantis, 31 m. klaipėdietis organizavo ir pelnėsi iš moterų prostitucijos. Nustatyta, kad skelbimai dėl atlygintinų seksualinių paslaugų buvo publikuojami viename iš internetinių skelbimų portalų.

2020 m. lapkričio viduryje KPONTV pareigūnai trijuose uostamiesčio butuose aptiko atlygintinas seksualines paslaugas vyrams teikusias keturias (tuo metu – 25 m., 30 m., 37 m. bei 40 m. amžiaus) Ukrainos pilietes. Kratų metu minėtose patalpose rastos priemonės seksualinėms paslaugoms atlikti.

Tęsiant operaciją tą pačią dieną policijos pareigūnai Klaipėdoje, Liepų g., sulaikė ir prostitucijos organizatorių. Atliktų kratų vyriškio gyvenamojoje vietoje bei automobilyje metu rasta dopingo medžiagų.

Įtariama, kad minėtas klaipėdietis surado moteris, galinčias teikti seksualines paslaugas, parinko ir išnuomojo joms laikinas gyvenamąsias vietas, suteikė priemones seksualinėms paslaugoms atlikti bei dėjo skelbimus dėl atlygintinų seksualinių paslaugų.

Taip pat įtariama, kad pastarajam talkino 31 m. ir 36 m. amžiaus bendrininkės, kurios koordinavo prostitučių veiklą, bendravo su klientais, nukreipdavo klientus tam tikrais adresais. Šios Klaipėdoje gyvenančios moterys anksčiau neteistos, viena iš jų – dirbanti individualioje įmonėje.

Turimais duomenimis, kaltininkai organizavo ir pelnėsi mažiausiai iš keturių moterų prostitucijos, kurios teikė seksualines paslaugas trijuose išnuomotose butuose Klaipėdoje. 50 procentų uždarbio atitekdavo sąvadautojams, iš kurių didžioji dalis – organizatoriui.
Visi trys įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę, vėliau jiems paskirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, dokumentų paėmimas bei įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje.

Laikinai apribotos nuosavybės teisės į įtariamiesiems priklausančias pinigines lėšas – daugiau nei 2 500 eurų ir automobilį.

Už pajamų turėjimą iš kito asmens prostitucijos arba sąvadavimą prostitucijai numatyta bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

Už prostitucijos organizavimą ar vadovavimą numatytas laisvės atėmimas iki 6 metų.
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Video medžiaga:


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN