„Aušros giraitė“ – ne tik pavėsiui, bet ir pažinimui

Naujienos: Gyvenimo būdas , 2021-10-26 16:32
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.

Tvarkoma Mažeikių rajono Viekšnių seniūnijai priklausanti pieva palei Kalupio upelį. Joje sodinami medeliai, krūmai, ne tik papuošiantys aplinką, bet ir turėsiantys edukacinę paskirtį.

Viekšniuose gyvenantis verslininkas Vitalijus Plastininas drauge su Aušros gatvės gyventojais pradėjo įgyvendinti projektą „Aušros giraitė“. Verslininkas, pasitaręs su Ventos regioninio parko direkcija bei Viekšnių seniūnija, inicijavo apleistos pievos apsodinimą krūmais ir medžiais.

Pagal sumanymą naujai kuriama erdvė turės ir edukacinę prasmę – supažindins su Lietuvos miškams būdingais augalais. Į trylikoje zonų padalintą plotą sodinami beržai, eglės, sedulos, alyvos, putinai, paparčiai, medlievos, peleniai, skroblai, trakiniai klevai, pilkosios lanksvos. 100 augalų pasodinta jau šį rudenį, kita dalis bus sodinama pavasarį.


Ryšių su visuomene skyrius
šaltinis: http://www.mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/au%C5%A1ros-girait%C4%97-ne-tik-pav%C4%97siui-bet-ir-pa%C5%BEinimui/


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN