Paminėtos žymiojo Viekšnių vaistininko 125-osios gimimo metinės

Naujienos: Gyvenimo būdas , 2021-10-17 17:58
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.

Spalio 16 d., šeštadienį, Viekšnių vaistinės muziejuje vyko vaistininko Juozo Aleksandravičiaus, viekšniškių vadinamo Balandėliu, 125-ųjų gimimo metinių minėjimas „Viekšnių Balandėlis“. Dalytasi prisiminimais, skambėjo pianino muzika.

Viekšnių Balandėlį priminė archyviniai filmuoti kadrai, artimųjų, su juo dirbusiųjų, bendravusiųjų pasakojimai.

Į susirinkusiuosius iš vaizdo įrašo kreipėsi J. Aleksandravičiaus duktė Zofija, gyvenanti Vilniuje. Ji papasakojo apie savo tėvelį, gyvenimą šeimoje, dėkojo Mažeikių rajono savivaldybei, muziejaus darbuotojams ir visiems, puoselėjantiems vaistinės muziejų ir vaistininko atminimą.

Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Rūta Matulaitienė taip pat dėkojo Viekšnių vaistinės muziejaus darbuotojoms už muziejaus ekspozicijų išsaugojimą, turtinimą, o J. Aleksandravičiaus artimiesiems – už Viekšniams perduotą vertybę – muziejų.

Renginio dalyviams koncertą dovanojo pianistė, F. Šopeno kūrinių atlikėja Šviesė Čepliauskaitė.


Ryšių su visuomene skyrius
šaltinis: http://www.mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/pamin%C4%97tos-%C5%BEymiojo-viek%C5%A1ni%C5%B3-vaistininko-125-osios-gimimo-metin%C4%97s/


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN