Mažeikių rajono mokykloms – nauji nešiojamieji kompiuteriai

Naujienos: Švietimas , 2021-10-14 15:31
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.

Spalio 14 d., ketvirtadienį, Mažeikių rajono mokyklas, dalyvavusias Nacionalinės švietimo agentūros ir Mažeikių rajono savivaldybės vykdomame projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“, pasiekė 184 nauji nešiojamieji kompiuteriai su dovana – užraktais, apsaugančiais nuo vagystės. Dar 83 išdalinti rugpjūtį. Iš viso gauti 267 kompiuteriai.

Projekte dalyvavo 14 rajono mokyklų. Kompiuteriai joms paskirstyti pagal vykdomas programas ir mokinių skaičių. Gabijos ir Merkelio Račkausko gimnazijoms bei Kalnėnų ir „Ventos“ progimnazijoms skirta po 32 kompiuterius, Pavasario progimnazijai – 28, Viekšnių gimnazijai – 25, Sedos Vytauto Mačernio gimnazijai – 24, Senamiesčio progimnazijai – 21, Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinei mokyklai – 17, Sodų pagrindinei mokyklai – 15, Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijai – 5, Užlieknės pagrindinei mokyklai – 4.

Projekto „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą, modernizuojant gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.


Ryšių su visuomene skyrius
šaltinis: http://www.mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/rajono-mokykloms-nauji-ne%C5%A1iojamieji-kompiuteriai/


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN