Policijos pareigūnai antram gyvenimui prikėlė netinkamą sprendimą pasirinkusį vyrą (Video)

Naujienos: Teisėtvarka , 2021-10-03 20:25
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Pakruojo r.

Ši istorija – tai dar vienas pavyzdys, iliustruojantis policijos pareigūno - kaip angelo sargo, vardą. Pakruojo rajono policijos komisariato pareigūnų operatyvumas išgelbėjo 43 metų Pakruojo rajono gyventoją, kuris, būdamas neblaivus, priėmė impulsyvų sprendimą pakelti prieš save ranką. Reagavimo skyriaus pareigūnai iš mirties kilpos ištraukė iš gyvenimo pasitraukti nutarusį vyrą ir prikėlė jį antram gyvenimui.

Rugsėjo 6 d. vakare Pakruojo rajone dirbususius vyresnįjį tyrėją Vidą Andrišiūną ir vyriausiąją patrulę Brigitą Gabalytę pasiekė moters pagalbos šūksmas iš Pakruojo seniūnijos. Išsigandusi moteris meldė kuo greičiau atvažiuoti, nes jos vyras kėsinasi prieš save pakelti ranką, o ji nieko negali padaryti.

„Spėsim ar nespėsim“, - genami tokios minties pareigūnai mynė akceleratoriaus pedalą ir, nuvykę nurodytu adresu, suicidinių minčių apimto vyro gyvenamajame name nerado. Žmona nurodė, kad jis – ūkiniame pastate. Čia pareigūnai jo irgi nerado. Vyro žmona ranka mostelėjo į palėpę. Nei laiptų, nei kopėčių į palėpę nebuvo. Kabarodamasis per sukrautų lentų krūvą, tyrėjas pasiekė lubose žiojėjančią skylę ir, užsikabinęs už jos atbrailos bei prie jos prisitraukęs rankomis, pateko į palėpę. Apačioje likusi patrulė netrukus išgirdo kolegos raginantį šūksmą paskubėti. Pareigūnė analogišku būdu pasiekė palėpę ir bendromis jėgomis jie iš mirties kilpos ištraukė netikusį savo gyvenimo verdiktą priėmusį vyrą. Pareigūnai iš karto ėmėsi jo širdies masažo ir netrukus atsirado pulso tvinksniai.

„Spėjom“, - atsikvėpė pareigūnai ir jų veidą papuošė sėkmės ir džiugesio šypsena.
Pakruojiečiui pasisekė, kad jo Angelas sargas pasirūpino, jog žemiškieji angelai sargai suspėtų jam ištiesti pagalbos ranką ir išgelbėtų nuo nebūties, nes kartais ir kelios sekundės tokiais atvejais būna lemtingos.


Video medžiaga:Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN