Atkaklios stalo tenisininkų kovos Naujojoje Akmenėje

Naujienos: Sportas , 2019-01-22 18:37
El. pašto adresas: paleicik@gmail.com

2019 m. sausio 16 d. Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos sporto salėje įvyko mėgėjų grupės UAB „Nektur“ stalo teniso taurės kvalifikacinių varžybų 5 turas. Šiame ture varžėsi 38 sportininkai iš Šiaulių, Joniškio, Žagarės ir Akmenės rajono (22 žaidėjai).

Mėgėjų grupėje dalyvavo 28 žaidėjai iš kurių labai sunku nuspėti kas taps prizininkais. Daugelis žaidėjų yra panašaus meistriškumo, kovos vyksta atkaklios, įtemptos, nenuspėjamos ir žiūrovai gali pamatyti daug gražių taškų. Džiugu, kad šiose varžybose intensyviai dalyvauja senjorai, kurių amžius siekia 60 metų ir daugiau, jie demonstruoja puikią fizinę sveikatą ir dar gražesnį žaidimą. Tai yra pavyzdys jaunajai kartai, kurie turi iš ko mokytis, gyvai mato žmones, kuriems sveikatinimas yra gyvenimo būdas, kurie gali pasidalinti savo teisinga patirtimi.. Mėgstu tokį teiginį „stebuklų nebūna“, šie senjorai nėra iš prigimties sveiki ir stiprūs visą gyvenimą.. Šie senjorai visą gyvenimą sportuoja, bėgioja rytais, daro mankštas, nerūko, saikingai vartoja alkoholį. Gyvenimo sudėtingumas slypi paprastume. Pabandykite kas nors kasdien (mėnesį laiko) nors po 30 minučių pasivaikščioti ar pabėgioti lauke – pajusite didžiulį teigiamą poveikį savijautai. O jei tai būtų jūsų gyvenimo būdo dalis visą gyvenimą? Būtumėte sveikesni, žvalesni, produktyvesni, sėkmingesni, laimingesni, turtingesni! Žinau, kad tai paprasta, bet kartu ir sudėtinga, todėl, kad tam reikia keisti savo gyvenimo vertybes ir prioritetus, reikia valios, laiko, kantrybės, kol blogą įprotį pakeisite geru. Likimą formuojame savo veiksmais, tegul jie būna teisingi!

5 turo prizininkais tapo: 1 v. Giedrius Gudaitis (Šiauliai), 2 v. Algirdas Pocius (Šiauliai), 3 v. Paulius Rimkevičius (Joniškis), 4 v. Antanas Budžius (Naujoji Akmenė), 5 v. Viačeslavas Chakimovas (Žagarė). Šioje grupėje iš Akmenės rajono sporto centro auklėtinių geriausiai pasirodė Aleksandras Norbutas iš Kivylių k., kuris užėmė 9 vietą.

„Nykštukų“ (pradinių klasių grupėje) grupėje dalyvavo 10 moksleivių. Mergaičių grupėje prizininkėmis tapo: 1 v. Vita Guginytė (Naujoji Akmenė), 2 v. Aistrė Barišauskaitė (Joniškis), 3 v. Gabrielė Augustytė (Joniškis). Berniukų grupėje: 1 v. Emilis Simonaitis (Joniškis), 2 v. Vėjas Gecevičius (Joniškis) 3 v. Benas Kaikaris (Naujoji Akmenė).

Sužaistų turų žaidėjų taškų suvestines galite pažiūrėti klubo tinklapyje adresu http://mazojirakete.com/kvalifikacines/.Akmenės rajono sporto centro

stalo teniso mokytojas metodininkas

Kęstutis Barauskas

Nuotraukoje: Mėgėjų grupės prizininkai. (Iš kairės G. Gudaitis, A. Pocius, P. Rimkevičius ir A. Budžius)

http://akmene.lt/go.php/lit/Atkaklios-stalo-tenisininku-kovos-naujojoje-akmeneje


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN