Akmenės gimnazijos Kivylių skyriaus sporto salėje vyko tradicinis turnyras „Susijimkem, susiedele“

Naujienos: Sportas , 2018-12-28 11:19
El. pašto adresas: paleicik@gmail.com

2018-12-19 Akmenės gimnazijos Kivylių skyriaus sporto salėje vyko jau tradiciniu tapęs kūno kultūros mokytojo Dariaus Stonio organizuojamas stalo teniso turnyras ,,Susijimkem, susiedele“. Gaila, kad dėl mokyklos uždarymo jis vyko paskutinį kartą, nors renginio organizatorius išreiškė viltį jį perkelti į Akmenės gimnaziją.

Į turnyrą susirinko ištikimiausi stalo teniso žaidėjai ir žaidėjos iš Kivylių, Agluonų, Naujosios Akmenės, Kruopių ir Papilės. Po iškilmingo Dariaus Stonio pasveikinimo turnyro teisėjas Kęstutis Barauskas supažindino su žaidimo eiga ir užvirė įnirtinga kova. Žaidimas vyko taškas į tašką. Netrūko gerų emocijų ir net džiaugsmo bei nusivylimo ašarų.

Susumavus rezultatus treti liko šeimininkai kivyliškiai ( A. Norbutas, G. Šepkauskas, A. Garbenis), antri Naujosios Akmenės atstovai ( A. Budžius, V. Golikov, A. Dyglys). Šiemetiniai nugalėtojai kruopiškiai (A. Adomaitis, J. Baliulis, V. Gedžius). Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti padėkos raštais bei medaliais, komandoms įteiktos taurės.

Varžybų teisėjas Kęstutis Barauskas pasidžiaugė gražiu žaidimu ir padėkojo renginio organizatoriui Dariui Stoniui už stalo teniso populiarinimą.

Mokytojas Jonas Mačius


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN