Akmeniškė Karolina Kuznecova dalyvavo Europos čempionate

Naujienos: Asmenybės , 2018-08-08 19:02
El. pašto adresas: paleicik@gmail.com

2018 m. liepos 15-24 dienomis Rumunijoje, Cluj-Napoca mieste, vyko Europos jaunių ir jaunučių čempionatas, kuriame varžėsi ir Lietuvos sportininkai.

Jaunučių merginų komandai atstovavo Kornelija ir Emilija Riliškytės (Vilnius) bei Karolina Kuznecova (Naujoji Akmenė).
Komandinėse varžybose Lietuvos jaunučių mergaičių komanda užėmė 6-ą vietą (dalyvavo 40 šalių). Asmeninėse varžybose vilnietė Kornelija Riliškytė dėl patekimo į pusfinalį kovojo su prancūze Prithi, prieš kurią žaidžiant pritrūko sėkmės ir pralaimėjo rezultatu 0:4. Kornelija iškovojo 5-8 vietą (dalyvavo virš 100 sportininkių). Jaunučių merginų dvejete sesės Kornelija ir Emilija Riliškytės kovas dėl patekimo į pusfinalį pralaimėjo rezultatu 0:3 serbių porai, iškovota 5-8 vieta (dalyvavo 50 virš porų). Tiek asmeninėse, tiek dvejetų rungtyse kitiems Lietuvos sportininkams sekėsi prasčiau ir jie kovas Europos čempionate užbaigė anksčiau.
Asmeninėse varžybose pirmą susitikimą žaidžiau su olande, pralaimėjau rezultatu 1:4 ir toliau tęsiau kovą paguodos turnyre. Žaisdama su Latvijos čempione S. Musajeva pralaimėjau rezultatu 2:3 ir baigiau asmenines kovas. Mišrų dvejetą žaidėme su vilniečiu Eligijumi Klarenbeek, rezultatu 1:3 lietuviai pralaimėjo Rusijos ir Moldovos atstovams. Merginų dvejetą žaidėme su šveicare Fanny Doutaz ir susitikime su Baltarusijos atstovėmis pralaimėjome 1:3 rezultatu.
Iš čempionato grįžau su maloniais įspūdžiais, džiaugiuosi sudalyvavusi europinio masto varžybose. Patekti į Lietuvos rinktinę jau yra pergalė, pamatyti aukščiausio lygio žaidėjus, jų žaidimą, discipliną, psichologiją ir gyvenimą. Praplėčiau akiratį, turėsiu platesnį suvokimą apie tai, kuo užsiimu jau 8 metai. Džiaugiuosi, kad esu pirmoji iš Akmenės rajono stalo tenisininkų, kuri prasibrovė į Lietuvos rinktinę, tai malonus istorinis pasiekimas. Tuo pačiu labai viliuosi, kad esu ir nepaskutinė, galbūt kažkam galėsiu būti pavyzdys, kurie panorės siekti pakartoti mano rezultatą. Stalo tenisas Akmenės rajone labai populiarus, turintis gilias tradicijas ir daug perspektyvių besitreniruojančių „nykštukų“, kalbu apie pradinių klasių moksleivius. Aš pradėjau treniruotis būdama pirmokė, treniruojuosi iki šiol ir džiaugiuosi, kad žaisdama stalo tenisą apkeliavau visą Lietuvą, Latviją, Estiją, taip pat žaidžiau ir Slovakijoje, o šį kartą Rumunijoje. Man stalo tenisas nėra tik žaidimas, jis yra daug daugiau, jis yra mano širdyje ir neatsiejama gyvenimo dalis.
Dėkoju Akmenės rajono sporto centro direktoriui Mantui Mačiui už suteiktą galimybę dalyvauti Europos jaunučių čempionate.Akmenės rajono sporto centro auklėtinė

Karolina Kuznecova http://akmene.lt/go.php/lit/Karolina-kuznecova-dalyvavo-europos-cempionate


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN