XVII-ojo pučiamųjų orkestro festivalio metu Plungėje koncertine programa stebins Vidaus reikalų ministerijos Reprezentacinis orkestras ir solistai

Naujienos: Gyvenimo būdas , 2021-07-16 22:16
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Plungės r.

Neabejotinai vieną įspūdingiausių programų Plungės miesto šventės ir XVII-ojo Pučiamųjų orkestrų festivalio metu žiūrovams pristatys Vidaus reikalų ministerijos Reprezentacinis orkestras, diriguojamas maestro Eimanto Anskaičio. Orkestras atliks folk džiazo programą su šiuolaikinių liaudies dainų ir džiazo atlikėja Rasa Serra , kurios dėka išgirsime liaudies dainos grožį, „įvilktą“ į pučiamųjų orkestro skambesį ir kompozitoriaus, bei trombono virtuozo Vytauto Pilibavičiaus kompozicijas su folk, jazz, funky, fussion, bei šiuolaikinės muzikos sintezėse.

Programoje lietuvių liaudies kalendorinių, darbo, šeimos, karo, jaunimo-meilės, vestuvių – iš įvairių Lietuvos regionų dainų aranžuotės, turinčios aiškų lietuvišką ženklą ir kartu tai – profesionaliai atliekamas, stilistine įvairove žėrintis džiazas, kuris įdomus ir suprantamas tiek džiazo muzikos gurmanui, tiek įvairia muzika besidominčiam klausytojui. Projekto veiklas iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Plungės rajono savivaldybė.


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN