Šiaulių rajone ieškoma mergina

Naujienos: Teisėtvarka , 2021-06-23 18:20
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šiaulių m.

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo. Nukentėjusiosios - internetinėje platformoje „Vinted“ asmeninius daiktus pardavinėjusios moterys. „Gettry“ vardu pasivadinusi pirkėja pareikšdavo norą nusipirkti įvairių daiktų, pardavėjams nusiųsdavo suklastoto mokėjimo pavedimo nuotrauką ir įtikindavo pardavėjas išsiųsti prekes iki bus įvykdytas bankinis pavedimas. Prekės buvo siunčiamos per įvairius siuntų terminalus. Svarbi liudytoja minėtame ikiteisminiame tyrime gali būti nuotraukoje užfiksuota mergina. Todėl pareigūnai prašo gyventojų pagalbos, nustatant jos tapatybę.
Turinčius informacijos apie ją policija prašo paskambinti vyriausiajam tyrėjui Artūrui Uzniui telefonu (8-700) 61486 arba parašyti elektroniniu paštu arturas.uznys@policija.lt.

Kviečiama atsiliepti ir pati mergina.


Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN