„Iki“ atidarė pirmąją naujos ekspress koncepcijos parduotuvę Klaipėdoje

Naujienos: Verslas , 2021-03-31 10:31
El. pašto adresas: g.valaityte@publicum.lt

Prekybos tinklas „Iki“ iš esmės atnaujino mažųjų „ekspress“ parduotuvių koncepciją ir kovo 31 d. atidarė pirmąją tokią parduotuvę Klaipėdoje, adresu Turgaus g. 16. Naujoji parduotuvė bus dar patogesnė skubantiems, greito apsipirkimo besitikintiems miesto pirkėjams. Atnaujinant parduotuvę įgyvendinti moderniausi sprendimai ir kruopščiai suformuotas asortimentas. Į parduotuvę investuota 398,6 tūkst. eurų.

„Šiandien atidarėme pirmąją atnaujintą šios koncepcijos parduotuvę, tačiau planuojame ir tolesnį „ekspress“ parduotuvių atnaujinimą. Nedidelės miestų centruose esančios parduotuvės patogios aktyviems pirkėjams, kurie tikisi greito apsipirkimo, ieško šviežių produktų. Todėl formuodami asortimentą ir kurdami interjerą atsižvelgėme į jų poreikius“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

278 kv. m parduotuvės erdvė primins nedidelę jaukią užkandinę, čia bus galima įsigyti karštų bandelių, vietoje šviežiai suteptų ar grilyje paskrudintų sumuštinių, konditerijos gaminių, įvairių rūšių ir skonių kavos bei kitų karštų gėrimų išsinešti. Taip pat čia bus platus karštų kulinarijos gaminių pasirinkimas. Pirkėjų patogumui įrengti meniu atvaizduojantys vaizdo ekranai.

Skubantys pirkėjai taip pat galės įsigyti kruopščiai atrinktų kasdienių maisto produktų, šviežių vaisių ir daržovių, bakalėjos prekių, gurmaniškų užkandžių bei gaiviųjų gėrimų. Atnaujinamoje parduotuvėje bus naudojamos elektroninės kainų etiketės, taupančios išteklius ir darbuotojų laiką.

Kaip pasakoja naują koncepciją kūrusios „Incanto solutions“ studijos vadovė Daiva Rabačiauskaitė, pagrindinis tikslas buvo sukurti modernią, šiuolaikišką, naujausias tendencijas atitinkančią parduotuvę.

„Vadovavomės šiuolaikiškiausiomis parduotuvių tendencijomis ir galime sakyti, kad tai tikrai viena moderniausių mažmeninės prekybos parduotuvių. Siekėme lengvumo, paprastumo įspūdžio. Tačiau ieškojome įdomių sprendimų ir rinkomės modernias medžiagas, kurios mažmeninės prekybos tinkluose dar nebuvo naudojamos. Daug dėmesio skyrėme pirmam pirkėjo įspūdžiui ir galima sakyti, kad sukūrėme į jaunatviškus, skubančius žmones orientuotą koncepciją“, – teigia D. Rabačiauskaitė.

Pirkėjų patogumui čia įrengtos 3 „IKI Bitutė“ savitarnos kasos, leidžiančios apsipirkti greitai ir patogiai, sumažinant žmogiškąjį kontaktą, veiks viena „ekspress“ kasa.

Aktyvi plėtra ir parduotuvių atnaujinimas

Nuolat į parduotuvių atnaujinimą ir plėtrą aktyviai investuojantis prekybos tinklas „Iki“ per pirmąjį šių metų ketvirtį atidarė vieną visiškai naują parduotuvę Kaune. Dar 7 parduotuvės renovuotos tiek didžiuosiuose miestuose, tiek ir šalies regionuose. Investicijos į naują parduotuvę siekė 1,3 mln. Eur. Iš viso per pirmąjį ketvirtį į tinklo modernizavimą ir plėtrą prekybos tinklas investavo 7,31 mln. Eur.

Prekybos tinklas nuolat ieško pirkėjams patogiausių sprendimų ir plečia savitarnos kasų įrengimą. Šių kasų pranašumai ypač išryškėjo pandemijos laikotarpiu, nes pirkėjai gali apsipirkti greičiau ir patogiau bei išvengti papildomų žmogiškųjų kontaktų. Iš viso per šiuos metus į savitarnos kasų plėtrą planuojama investuoti apie 3 mln. Eur.

Prekybos tinklą iš viso šiuo metu sudaro 228 „Iki“ parduotuvės. Prekybos tinkle dirba apie 5,9 tūkst. darbuotojų.


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN