Klaipėdos pareigūnai operatyviai sulaikė apie tariamą sprogmenį pranešusį vyrą

Naujienos: Teisėtvarka , 2021-02-24 20:20
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Klaipėdos m.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai operatyviai sulaikė asmenį, kuris, vasario 23 d. paskambinęs į Bendrąjį pagalbos centrą (BPC), nurodė, jog Klaipėdos miesto maršrutiniu autobusu važiuojanti moteris galimai rankinėje turinti bombą.

Klaipėdos miesto policijos komisariato pareigūnai kartu su Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnais, operatyviai nustatė apie tariamą sprogmenį pranešusį 1956 m. gimusį vyrą. Iki šiol policijai nežinomas asmuo tą pačią dieną buvo pareigūnų sulaikytas S. Daukanto gatvėje ir atvežtas į policijos komisariatą, kur naktį praleido areštinėje. Įtariamajam alkoholio matuokliu nustatytas 1,10 prom. neblaivumas, dėl kokių priežasčių jis pranešė apie tariamą sprogmenį, paaiškės atlikus apklausas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl melagingo pranešimo apie visuomenei gresiantį pavojų.

Už šį nusikaltimą baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 1 metų.

Klaipėdos apskrities VPK struktūriniai padaliniai ir toliau operatyviai bei efektyviai reaguos į pranešimus apie visuomenei gresiančius pavojus. Kiekvienu atveju bus išnaudotos visos galimybės, kad melagingai apie tokius įvykius pranešę asmenys būtų patraukti atsakomybėn.


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN