„Audi A4“ gaudynės Tauragės mieste (Video)

Naujienos: Teisėtvarka , 2021-02-02 21:18
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Tauragės r.

Pirmadienį apie 23.58 val. pareigūnai Tauragės mieste pastebėjo automobilį „Audi A4“, kurio vairuotojas netikėtai kirto reguliuojamą geležinkelio pervažą degant draudžiamam šviesoforo signalui.
Pareigūnams bandant sustabdyti vairuotoją, šis nepakluso jų reikalavimams ir tik dar labiau padidinęs greitį, nuvažiavo tolyn. Tauragės miesto gatvėmis prasidėjo „Audi A4“ vairuotojo gaudynės.
Akistatos bėgliui su pareigūnais išvengti nepavyko. Jis buvo sulaikytas.
Blaivumo patikrinimo metu, 24-erių vairuotojui užfiksuotas 1,9 prom. girtumas.
Dėl šio atvejo pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vairavimo apsvaigus. Vairuotojui gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.
Laimei, rimtesnių pasekmių išvengta ir į eismo įvykį nepateko kiti nieko dėti asmenys.
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ragina eismo dalyvius elgtis atsakingai keliuose, nevairuoti transporto priemonės išgėrus ar apsvaigus nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų bei pastebėjus itin pavojingo ar chuliganiško vairavimo atvejus, neblaivius asmenis prie vairo, iš karto informuoti policijos pareigūnus.

Video medžiaga:


Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė
Lina Banienė


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN