Tauragės apskrities informacija dėl judėjimo ribojimų pratęsimo

Naujienos: Teisėtvarka , 2021-01-08 21:16
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Tauragės r.

Nuo 2021 m. sausio 6 d. iki sausio 31 d. judėjimo kontrolė bus vykdoma mobiliuoju principu.
Sausio mėnesį daugiau pareigūnų pajėgų bus skiriama savaitgaliais, mažiau – darbo dienomis.
Tauragės apskrityje policijos pareigūnai asmenų judėjimo kontrolę vykdys mobiliaisiais postais – vairuotojai gali būti stabdomi bet kur ir bet kada. Postų vietos bus nuolat keičiamos, atsižvelgiant į transporto priemonių eismo intensyvumą. Iš anksto apie mobilių postų vietas bei kontrolės laiką nebus skelbiama.
Primename, kad keliaudami su savimi turėkite dokumentus, pagrindžiančius keliavimo priežastį. Tokiu atveju Jūs palengvinsite darbą ne tik policijos pareigūnams, bet ir nesudarysite transporto priemonių spūsčių.
Įspėjame, kad tolerancijos ir įspėjimų bus mažiau, griežčiau vertinsime pažeidėjus ir taikysime atsakomybę. Bauda už karantino taisyklių pažeidimus gali siekti nuo pusės iki pusantro tūkstančio eurų.
Ačiū už Jūsų sąmoningumą.
Svarbiausią informaciją dėl judėjimo ribojimų ir atsakymus į klausimus galite rasti:
https://policija.lrv.lt/lt/naujienos/svarbi-informacija-del-judejimo-ribojimu-atsakymai-i-klausimus-nuolat-atnaujinamaKomunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė
Lina Banienė


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN