Naujam turizmo sezonui – interaktyvios priemonės Kretingoje

Naujienos: Savivalda , 2021-01-07 15:59
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Kretingos r.

Kretingos centre, šalia rajono Turizmo informacijos centro, įrengtas ir naujo turizmo sezono jau laukia interaktyvus informacinis stendas. Tai viena iš Kretingos rajono savivaldybės kuriamų turizmo infrastruktūros priemonių, kuriomis rajonas rengiasi pasitikti 2021 metų keliautojus po Lietuvą.

„Infoterminale keliautojai ir gyventojai gali rasti naudingos informacijos apie įdomiausius turistinius maršrutus, lankytinus objektus, kitas aktyvaus laisvalaikio bei poilsio vietas Kretingos rajone“, – sako Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Girdvainė.

Interaktyviame lauko stende taip pat yra integruota fotografavimo kamera bei garso kolonėlės. Terminalas ateityje gali būti naudojamas ir įrengiant nemokamo belaidžio interneto (WiFi) viešąją zoną.

Šiuo metu naujasis infoterminalas veikia bandomuoju režimu, informacija pateikiama lietuvių kalba, ji dar pildoma ir ruošiama anglų kalbos versija.

Šis interaktyvus stendas įrengtas Kretingos rajono savivaldybės administracijai kartu su partneriais iš Lenkijos, Vokietijos ir Švedijos įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programos finansuojamą projektą „Baltijos paveldo maršrutai. Paveldo turizmo infrastruktūros plėtra Pietų Baltijos teritorijoje“.

Projektas apima paveldo turizmo maršrutų formavimą, jų publikavimą ir pritaikymą išmaniosioms aplikacijoms, dalyvavimą turizmo parodose ir mugėse, bendradarbiavimo turizmo srityje plėtrą tarp šalių partnerių bei kitas veiklas.


Daugiau informacijos:
Darius Martinkus
Kretingos rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjas
Tel.: +370 445 76231
El. p. darius.martinkus@kretinga.lt


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN