Šiauliuose ieškoma 16-metė Erika Jakovenkaitė

Naujienos: Teisėtvarka , 2021-01-05 15:54
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šiaulių m.

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai ieško praėjusių metų lapkričio 18 d. iš namų, esančių Šiauliuose, K. Korsako g., išėjusios ir iki šiol negrįžusios 16-metės Erikos Jakovenkaitės. Merginos požymiai: apie 165 cm ūgio, stambesnio kūno sudėjimo, mėlynų akių, rusvų iki pečių plaukų. Ji vilkėjo chaki spalvos medžiaginę striukę su kapišonu, kuris, kaip ir rankovės, papuoštos rožiniu kailiu, su savimi turėjo juodos spalvos kuprinę su „Nike“ užrašu. Iš pradžių mergaitė su savo močiute dar palaikė ryšį telefonu, pastaruoju metu jis yra nutrūkęs. Yra duomenų, kad šiuo metu mergaitė gali būti Klaipėdoje ar jos apylinkėse.
Turinčius informacijos apie nepilnametės buvimo vietą ar ją pastebėjusius prašytume paskambinti vyriausiajam tyrėjui Artūrui Uzniui telefonais (8 700) 61486, (8 686) 49080 arba parašyti elektroniniu paštu arturas.uznys@policija.lt.


Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN