„Tele2“ statistika: Kalėdų savaitgalį lietuviai artimuosius dažniausiai sveikino skambučiais

Naujienos: Verslas , 2020-12-30 05:23
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com

Mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ didieji duomenys rodo, kad lietuviai žymiai mažiau keliavo tarp miestų, todėl augo skambučių ir SMS žinučių skaičius. Kalėdų savaitgalį lietuviai skambino beveik pusantro karto daugiau ir išsiuntė trečdaliu daugiau SMS žinučių.

„Džiaugiamės, kad žmonės vieni kitus sveikino saugiai, nuotoliniu būdu. Bendravimo ir ryšio palaikymas su artimaisiais, ypač per didžiąsias metų šventes, yra kaip niekad reikšmingas. Mūsų tikslas ir toliau yra sklandaus bei kokybiško ryšio užtikrinimas savo klientams“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims.

Mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ statistika atskleidė, kad pirmąją Kalėdų dieną skambučių skaičius stipriai išaugo – operatoriaus klientai kalbėjo beveik 40 proc. daugiau minučių nei įprastais gruodžio savaitgaliais.
Šventinį savaitgalį didžioji dalis sveikinimų skambučiais užfiksuoti pirmoje dienos pusėje, t.y. iki 14 val. Tuo tarpu skambinusių į užsienį buvo dešimtadaliu, t.y. 12 proc., mažiau nei įprastą gruodžio savaitgalį.

Tiek šv. Kūčių, tiek pirmąją Kalėdų dieną išaugo ir SMS žinučių skaičius. Atitinkamai šiomis dienomis išsiųsta 7 proc. ir 29 proc. daugiau žinučių nei įprastais gruodžio savaitgaliais.
Mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ paslaugomis naudojasi kone kas antras Lietuvos gyventojas, todėl informacija yra išsami ir reprezentatyvi.
„Tele2“ valdomi didžiųjų duomenų (angl. Big Data) kiekiai leidžia atlikti analizes ir įžvelgti vartotojų elgsenos ypatybes bei padėti priimti sprendimus.
Pagal RRT 2020 m. III ketvirčio Elektroninių ryšių veiklos ataskaitą 45,9 proc. visų SIM kortelių priklauso UAB „Tele2“.


Plačiau: https://www.rrt.lt/wp-content/uploads/2020/12/Ataskaita_2020_III_ketvirtis.pdf
Daugiau informacijos:
Andrius Baranauskas
„Tele2“ korporacinės komunikacijos direktorius Baltijos šalims
M +370 683 66319
@ andrius.baranauskas@tele2.com


  • © 2023 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN